BiedronkaWikipedia / autor: Mateusz Giełczyński / licencja: CC 4.0

99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta

Markety Biedronka z okazji nowego tygodnia nie próżnują. Niczym w ramach zadośćuczynienia na niehandlową niedzielę przygotowały onieśmielające nowości. Już dziś w całej Polsce trwa wielka akcja zakupów, posiadacze karty Biedronka będą szczególnie wniebowzięci.

Biedronka z okazji nowego tygodnia przygotowała szereg niebywałych niespodzianek w swoich sklepach. Klienci wczoraj nie mieli możliwości zrobienia zakupów ze względu na zakaz handlu, ale dziś będą mogli odbić to sobie z nawiązką. Na miejscu czeka na nich wiele wspaniałości, a jeśli przy okazji posiadają kartę Biedronka to szczęście nie może być większe. Z tygodnia na tydzień dyskonty prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klientów, a nam pozostaje jedynie korzystać z tych dobroci.

Niestety, otrzymała najgorszą diagnozę - złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietęNiestety, otrzymała najgorszą diagnozę - złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietęCzytaj dalej

Biedronka - co nowego od dziś znajdziemy w sklepach?

W tym tygodniu szczególnie uradowani będą wielbiciele kawy i herbaty. Nadchodzą zimne dni, dlatego rozgrzewające napoje są na wagę złota. Całe szczęście nie za cenę złota, bo za 3 opakowania herbat Ramsay zapłacimy jak za 2. Identyczna promocja obejmuje także kawy Jacobs - rozpuszczalne oraz ziarniste. Wielopaki będą równie korzystne jeśli mamy ochotę na coś słodkiego. Czekolada Milka przy zakupie sztuki kosztuje jedynie 2.99 zł za opakowanie.

Jeśli zależy nam na zdrowej diecie w czasie nadchodzącej jesieni, warto wybrać się na dział warzyw o owoców gdzie znajdziemy niebywale niskie ceny. Cena papryki czerwonej spadła bowiem, aż o 50% i kupimy cały kilogram za 4.99 zł. 4 kilogramy cebuli to wydatek jedynie 3.99, a pysznych, polskich śliwek 1.79 zł. Wśród warzyw znajdziemy także pora w dobrej cenie oraz buraki za jedynie 2,49 za kilogram. O tej porze roku szczególnie cenne dla naszego zdrowia są wszelkie warzywa bulwiaste, jak seler oraz ziemniaki, które kupimy po bardzo okazyjnych cenach. Jednak największa niespodzianka czeka nas na dziale mięsnym.

Dzisiaj grzeje:

    1. Z rozpędu płuczesz mięso pod kranem? Konsekwencje mogą być opłakane, ludzie masowo popełniają tragiczny błąd
    2. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej

Już za 99 groszy kupimy 100 gram pysznej kiełbasy Podwawelskiej, a za 5.99 opakowanie bardzo zdrowego i chudego mięsa z kurczaka mielonego. Idealna na kotlety oraz gulasze łopatka wieprzowa kosztuje jedynie 8.99 zł za kilogram. Dla wielbicieli pieczonej kurzyny polecamy skrzydełka i udka z kurczaka za 4.99 za cały kilogram.

Promocje są dostępnie od dziś, bądź od dni wyznaczonych przez Biedronkę. Maksymalny czas obniżek to 7 - 12 września, dlatego mamy do dyspozycji cały tydzień fantastycznych cen.

Prosta, ale obłędnie pyszna surówka z pora, nie ma nic lepszego do obiadu, same witaminyProsta, ale obłędnie pyszna surówka z pora, nie ma nic lepszego do obiadu, same witaminyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Bez pardonu wtargnął do szkoły i kazał wszystkim zdejmować maseczki. Nie reagował nawet na policjantów
  2. Twój organizm wysyła sygnał S.O.S. Co o zdrowiu mówi wygląd paznokci?
  3. Surówka z kalafiora bijąca rekordy popularności, nie musisz go nawet gotować, smak mówi sam za siebie
  4. Ponad 90% Polaków popełnia 1 karygodny błąd podczas robienia mizerii. Gdy poznasz banalny trik, nigdy więcej go nie powtórzysz
  5. Poszła w ślady znanej mamy? Wiemy, co robi córka Ewy Wachowicz, jej decyzja może zaskoczyć
  6. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb

Źródło: Biedronka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł