BiedronkaMarek BAZAK/East News

Jutro się kończy. Ostatnie godziny na zgarnięcie frykasów za grosze w Biedronce

Biedronka wprowadziła nową akcję promocyjną, która nazwana jest hasłem "Ale tydzień". Poza regularną ofertą promocyjną, przez cały tydzień kilka wybranych produktów jest dostępnych w niesamowicie niskich cenach. Od poniedziałku 04.01 trwa promocja, która kończy się już jutro. Zostały ostatnie godziny na zakup parówek, piersi z kurczaka czy przetworów marki Rapsodia za grosze. Nie zabrakło również smakołyków dla naszych czworonogów czy chemii domowej.

Biedronka należy do sieci sklepów, które cieszą się największą popularnością w naszym kraju. Wszystko z uwagi na bogatą ofertę produktów, ale i niskie ceny. Tak naprawdę z tygodnia na tydzień pojawiają się coraz nowsze promocje, które zaskakują wszystkich fanów dyskontu.

Na przestrzeni ostatnich lat Biedronka niesamowicie się rozwinęła.Zmieniła wystrój sklepów, postanowiła zainwestować w kasy samoobsługowe, a co najważniejsze, wprowadziła karty lojalnościowe dla stałych klientów.

Dzięki nim możemy korzystać z jeszcze większej ilości promocji. Wystarczy pokazać kartę przy kasie lub podać numer telefonu, na który rejestrowaliśmy nasze konto. Sumując wszystkie promocje w Biedronce w trakcie tygodnia, jest w czym wybierać.Do jutra trwa wyjątkowa promocja na wiele smakowitych frykasów za grosze. Warto skorzystać z ostatnich jej godzin i zrealizować zakupy już teraz.

Biedronka przeceniła wiele produktów do 09.01

Do jutra potrwa wyjątkowa promocja 2+1, która obejmuje między innymi wszystkie parówki marki Berlinki.Możemy mieszać dowolnie rodzaje parówek. Przy zakupie 3 opakowań rabat będzie obowiązywać na najtańsze z nich, a więc otrzymamy je za darmo.

Tylko pierwszy odcinek będzie darmowy, za resztę trzeba zapłacić. Kontrowersyjny powrót Tylko pierwszy odcinek będzie darmowy, za resztę trzeba zapłacić. Kontrowersyjny powrót "Kuchennych rewolucji"Czytaj dalej

Produktem, w który również warto się zaopatrzyć w tym tygodniu, jest filet z piersi kurczaka.W tym artykule pisaliśmy na temat cen mięs, które wzrosną w tym roku. Do jutra za mega pakę filetu z kartą Biedronki zapłacimy 7,99 zł zamiast 16,89 zł. Na temat podwyżki cen innych produktów spożywczych, pisaliśmy tutaj.

W ofercie nie zabrakło również czegoś słodkiego. Wszystkie dżemy i powidła marki Rapsodia są do jutra przecenione o 60%. Promocja dotyczy drugiego zakupionego produktu. Limit dzienny to 4 sztuki na jedną kartę Moja Biedronka.

Kolejnym produktem spożywczym, który został ujęty w tygodniowej promocji, jest mleko 3,2 % marki Mleczna Dolina. Jeśli zakupimy 6 kartonów, każdy będzie tańszy o 37%. Dzięki temu zapłacimy za mleko jedynie 1,49 zł. Cena regularna to 2,39 zł. Limit dzienny na jedną kartę Moja Biedronka to 12 kartonów mleka.

Inne produkty, w które warto zaopatrzyć się w trakcie promocji

Nie zabrakło również łakoci dla naszych czworonogów. Tylko do jutra wszystkie produkty Pedigree oraz Whiskas są na promocji 2+1. Możemy dowolnie mieszać rodzaje smakołyków. Lista produktów objętych promocją znajduje się w sklepie lub na stroniewww.biedronka.pl.

Chemia domowa to kolejne produkty, na które poświęcamy niemałe kwoty w trakcie zakupów. W tym tygodniu Biedronka postawiła na 6,5 kilogramowy proszek do prania marki E. Opakowanie wystarczy nam na 100 prań i tylko do jutra jest ono w supercenie za 24,99 zł. Promocją zostały objęte różne rodzaje, zatem każdy znajdzie coś, czego brakuje w jego domowych zapasach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł