Biedronkapixabay.com

Pilny komunikat Biedronki. Sieć ma nowe zaskakujące godziny otwarcia, zmianę odczuje każdy klient sieci

Biedronka, jako sieć jednych z najbardziej znanych sklepów, nieustannie zmienia zasady funkcjonowania w trakcie pandemii. Właściciele sklepów starają się przyjmować wszystkie obostrzenia, a przy tym nie utrudniać klientom codziennych zakupów. Wiemy , jakie zmiany jeszcze wprowadzi Biedronka, względem godzin otwarcia.

Biedronka jest jednym z najbardziej znanych sklepów, w którym każdego dnia robimy zakupy. Znajdziemy ją już w praktycznie każdym mieście. Sklep zaskakuje nas nie tylko ciągle poszerzającą się ofertą, ale od teraz i godzinami otwarcia. Jak się okazuje, zbliżają się poważne zmiany.

Jasiek Kuron ma najlepszy patent na kultowego Coleslawa. Robi go z dwóch rodzajów kapustyJasiek Kuron ma najlepszy patent na kultowego Coleslawa. Robi go z dwóch rodzajów kapustyCzytaj dalej

Biedronka i jej sklepy

Biedronka to najczęściej pojawiający się sklep na mapie naszego kraju. Bezapelacyjnie ma jedną z ciekawszych ofert oraz cen, dzięki czemu nieustannie przyciąga klientów. Wraz z zaostrzeniami względem panującej aktualnie pandemii, sklepy spożywcze również znalazły się w centrum obostrzeń i zmian.


Jedną z największych zmian, która została wprowadzona w trakcie panowania koronawirusa, są godziny dla seniorów. To ukłon od Państwa w stronę starszego społeczeństwa w wieku powyżej 60 lat. Godziny dla seniorów mają zagwarantować bezpieczeństwo i sklepy wyłączność dla tych właśnie osób w godzinach między 10, a 12 każdego dnia.


Niejedno obostrzenie wzbudziło już spore emocje, ale godziny seniorów pozostają nadal najbardziej spornym tematem. Jedni pochwalają, inni uważają, że nie jest to rozwiązanie, które spełnia swoje zadanie. Choć nałożono ogromne kary za niestosowanie się do tego przepisu i dotyczą one zarówno klientów, jak i całego personelu sklepu, są miejsca oraz osoby, które starają się obejść to rozporządzenie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Zakaz uczestnictwa w mszach i zwiedzania kościołów. Zagraniczne wiadomości mogą zaskoczyć podróżnych jadących do popularnego kraju
  3. Lepsze niż sok i syrop. Naturalne lekarstwo z buraków, które poradzi sobie z uciążliwymi problemami

Zmiany w godzinach otwarcia Biedronek


Biedronki musiały dopasować się do pierwszej fali pandemii już wiosną. Pamiętamy ograniczenie względem ilości osób, przebywającej w sklepie. Obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz rękawiczki to kolejny punkt zmian. Przed sklepami tłoczyły się długie kolejki, a biorąc pod uwagę godziny dla seniorów, przez dwie godziny sklep wyłączony był z użytku dla wszystkich innych.


W ponad 400 sklepach Biedronki w całej Polsce będzie można od teraz zrobić zakupy przez całą dobę. To przede wszystkim skutek nałożonych obostrzeń na handel. Jak wiadomo, dłuższe godziny otwarcia zamierza wprowadzić również Lidl, Kaufland oraz Tesco. Jeśli chodzi o sieć Biedronka, godziny otwarcia około 2300 sklepów, mają być dodatkowo przedłużone do godziny 23:00.


Zmiana, która ma dotyczyć godzin otwarcia, będzie rozpisana na stronie Internetowej Biedronki. Z łatwością sprawdzimy czy akurat sklep w naszym pobliżu jest uwzględniony w planowanych zmianach. Dodatkowo, informacje na temat godzin otwarcia będą aktualizowane oraz wieszane na drzwiach każdej placówki.

Od środy wprowadzono kolejne ograniczenia, które są dla nas kolejnym, nowym etapem w walce z pandemią. Nie wiemy, czego jeszcze możemy się spodziewać, ponieważ sytuacja zmienia się diametralnie z dnia na dzień. Ze względu jednak na wprowadzane ograniczenia, sklepom zależy na tym, aby każdy był w stanie zrobić zakupy. Z pewnością te, robione w godzinach nocnych, będą cechowały się dużym komfortem, swobodą oraz brakiem kolejek.


Jeśli chodzi o funkcjonowanie sklepów przez całą dobę, w niektórych sieciach sklepów spożywczych można już robić zakupy całą dobę, ale są to pojedyncze placówki na całą Polskę. Od teraz ten sposób funkcjonowania będzie bardziej powszechny. Z pewnością ułatwi on robienie zakupów osobom, które w ciągu dnia nie znajdują na to czasu, a biorąc pod uwagę godziny seniorów, które wykluczają dwie godziny w ciągu dnia, pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę.


Przypominamy, że najnowsze restrykcje, które wprowadził rząd względem handlu, zostały przekazane w środę, a w życie weszły już w sobotę. Ograniczenie funkcjonowania przestrzeni publicznej dzieje się każdego dnia z coraz większym natężeniem. Wiele jeszcze przed nami z uwagi na szybko rozwijająca się sytuację epidemiologiczną. Nikt nie wie, czego możemy spodziewać się w dalszych krokach walki z wirusem.

Ogórki kiszone są miękkie i brzydko pachną? Wszystko przez 4 karygodne błędy, niestety są masowo popełnianeOgórki kiszone są miękkie i brzydko pachną? Wszystko przez 4 karygodne błędy, niestety są masowo popełnianeCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niebywałe doniesienia prosto z Watykanu. Chodzi o zdrowie Benedykta XVI
  2. Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoim
  3. Sandra kupiła w Biedronce pierogi i ogarnęła ją wściekłość. Wyjawiła okropne szczegóły w sieci
  4. Gessler wyjawiła, jak robi kiszoną kapustę. Ubolewa nad jedną rzeczą, każdy ją zrozumie
  5. Mnóstwo ludzi na widok w jajku białej skrętki lub czerwonej plamki popełnia kardynalny błąd. Musisz wiedzieć jedno
  6. Pies uparcie szczekał na brzuch ciężarnej kobiety. Okazało się, że miał dla niej ważną wiadomość
  7. Znany analityk przewiduje sprzedaż Cyberpunk 2077. Niewiarygodne prognozy, CD Projekt Red może rozbić bank

Źródło: businessinsider.com.pl

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł