Biedronka znowu zmanipulowała wszystkich?Wikimedia Commons

Z ostatniej chwili: właśnie wykryto nową wielką manipulacje klientami w Biedronce

Biedronka znowu zmanipulowała Polaków? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Dopiero teraz cała prawda rozprzestrzenia się po internecie, a wiadomości na ten temat są masowo udostępniane przez tysiące internautów. W końcu nikt nie lubi, jak się go oszukuje, dlatego każdy kto widzi te informację przekazuję ją swoim znajomym.

Biedronka właśnie doprowadziła wszystkich Polaków do wściekłości. Okazuje się, że tania sieć manipuluje klientami z naszego kraju jeśli chodzi o produkt, który jest jednym ze skarbów narodowych. Robi się ogromny skandal.

Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekliBiedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekliCzytaj dalej

Biedronka w ogniu krytyki

Zaledwie dwa dni temu miała miejsce wielka afera, a teraz dowiadujemy się o jeszcze większej manipulacji. Każdy kto myślał, że po sprawie interwencji policji w Biedronce nic gorszego już o produktach sieci nie usłyszy był w błędzie. Znowu działacze Agrounii nagłaśniają wielki skandal.

Właśnie do przedstawicieli Agrounii dotarły zdjęcia udowadniające oszustwo dot. popularnego produktu. Działacze nie zamierzali długo czekać i od razu wrzucili je do sieci.

Czarno na białym widać, że etykieta na opakowaniu pstrąga wprowadza wszystkich w błąd. W miejscu rzucającym się w oczy zamieszczono kontur Polski oraz informację „wyhodowano w polskiej akwakulturze”. Ktoś jednak czegoś nie dopilnował, bowiem nie zakrył druzgocącej prawdy, którą widać na drugiej stronie opakowania. Wynika z niej, że to nie Polska, tylko Włochy zarabiają na produkcie, bowiem w istocie to właśnie z tego kraju sprowadzono rybę.

Dzisiaj grzeje: 1. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji

2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler

W związku z powyższym działacze Agrounii apelują do służb naszego kraju, aby skontrolowały ten haniebny proceder.

- Dzień dobry, po oglądnięciu materiałów z ziemniakami postanowiłem Wam przesłać zdjęcia "nieścisłości" które jakiś czas temu znalazłem w sklepie tej samej sieci. Pstrąg tęczowy, który jest skarbem Polskich rzek , miał zostać wyhodowany w Polsce ( widać to na przedniej głównej etykiecie ). Jednakże jak wskazuje tylna etykieta z datą spożycia i ceną, ryba ta została wybudowana we Włoszech - napisał internauta alarmujący działaczy Agrounii o kolejnym skandalu.

Politycy Agrounii obiecali, że nie zostawią tak sprawy i zgłoszą ją na policję. W interencie zrobiła się wielka burza, wszyscy są wściekli. Podajcie dalej tę wiadomość, aby każdy wasz znajomy poznał straszną prawdę.

Najlepsze newsy:

  1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
  2. Popularne badanie wykonywane w domu. Wiele osób popełnia przy nim błąd
  3. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę
  4. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go nie znał?
  5. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  6. Polacy masowo piją ją każdego dnia. Jest trucizną, która dewastuje nasz organizm

Biedronka ukrywa prawdę?

Biedronka ukrywa prawdę?

Źródło: Facebook.com

Następny artykuł