Biedronka rozdaje 9 uwielbianych produktówWikipedia / Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim w województwie łódzkim, PL, EU. CC0

Tylko do końca dnia, ludzie już szturmują Biedronkę. Chcą zgarnąć wszystkie 9 zupełnie za darmo

Biedronka i Lidl walczą o klientów jak mogą. Dzisiaj jednak Biedronka pobiła konkurenta ofertą, która w podobnej formie ukazała się w Lidlu jakiś czas temu. Przewidujemy ogromne oblężenie sklepów sieci przed weekendem, takiej promocji jeszcze nie było.

Biedronka potrafi zaskakiwać akcjami promocyjnymi i rabatami, które przyciągają klientów jak magnes. Trzeba przyznać, że tym razem jednak przeszła samą siebie. Chociaż podobną ofertę można było znaleźć niedawno w Lidlu, Biedronka przebiła swojego konkurenta rozmachem. O niebywałej promocji już jest głośno.


Biedronka 9 października daje za darmo aż 9 butelek

Biedronka tym razem przygotowała niesamowicie dobrą wiadomość dla piwoszy i osób planujących w weekend większe imprezy. Tylko dzisiaj będą oni mieli niesamowitą okazję zgarnąć ten trunek zupełnie za darmo. Podobną akcję już wcześniej organizował Lidl i sklepy pękały wtedy w szwach, jednak dawał on w gratisie nie 9, a 4 butelki, z tym, że klient miał dowolność wyboru marki, w jaką chciał się zaopatrzyć. W Biedronce jest inaczej.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ela natrafiła na przedziwnego grzyba i zamarła. Nie wolno go dotykać, jest cenny niewiarygodnie
  2. Ujawnił ostatniego SMSa Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu. "Ilekroć widzę na mapie Gdynię, to wtedy zawsze myślę o Ani"
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie

Co więc trzeba zrobić?

9 października trzeba wybrać się do jednego ze sklepów sieci z kartą “Moja Biedronka”. Żeby otrzymać 9 darmowych butelek, należy kupić 18 sztuk piwa marki Hopfe i podać przy kasie swoją biedronkową kartę. Wtedy też promocja naliczy się automatycznie i zapłacimy tylko za połowę z nich.

Trzeba przyznać, że taka oferta przed weekendem to strzał w 10. Nie należy jednak zapominać o zachowaniu umiaru, bowiem alkohol pity w większych ilościach może poważnie zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Blady strach nad Martyniukami, nie mogą przeboleć wielkiej straty. Dawne czasy beztroskiego opowiadania o diecie i kuchni minęłyBlady strach nad Martyniukami, nie mogą przeboleć wielkiej straty. Dawne czasy beztroskiego opowiadania o diecie i kuchni minęłyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Listonosz już nie zapuka z pieniędzmi? Wypłata emerytur i rent już nie taka jak kiedyś
  2. Tysiące wiernych w żałobie. Nie żyje znany biskup, miał koronawirusa
  3. Sernik bez sera? Błyskawiczny deser, który dosłownie rozpływa się w ustach, zrobisz z kaszy i produktów, które każdy ma w kuchni
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Kupowałeś ostatnio w Biedronce? Inspekcja sanitarna ostrzegła wszystkich, możesz mieć poważny problem
  6. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji

Źródło: Radio Zet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł