Biedronka miejscem dramatycznej historiiwikipedia.org/ Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl zdjęcie poglądowe

Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski

Biedronka była miejscem wielkiej tragedii, jaka spotkała ochroniarza sklepu. Do dramatycznego zdarzenia doszło na północy kraju.

Biedronka w Redzikowie w województwie pomorskim stała się miejscem tragedii. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych podczas rozładunku. W wyniku ciężkich obrażeń zmarła jedna osoba zatrudniona w sklepie. Na miejsce od razu został wezwany prokurator.

Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferęHańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferęCzytaj dalej

Biedronka - w wyniku wypadku zmarła jedna osoba

W czwartek 09.07 około 3 nad ranem trwał rutynowy rozładunek towaru. W pewnym momencie kierowca TIR-a zaczął cofać. Niestety, pomiędzy naczepą a rampą znajdował się ochroniarz sklepu. Pracownik zmarł na miejscu w wyniku ciężkich obrażeń głowy. Na miejsce natychmiast został wezwany prokurator.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  2. Kierowcy są w dużym niebezpieczeństwie. Pojawiły się informacje o rozstawianych pułapkach

- Na miejsce wypadku pojechał prokurator. Trwają oględziny miejsca. Jest przesłuchiwany 29-letni kierowca TIR-a. Zostało też zabezpieczone nagranie z monitoringu. Kierowca był trzeźwy - powiedziała po południu w rozmowie z portalem gp24 prokurator Magdalena Gadoś, szefowa słupskiej prokuratury rejonowej. Prokuratura Rejonowa w Słupsku zarządziła sekcję zwłok ofiary wypadku. Pojazd kierowcy został zabezpieczony w celu zbadania jego stanu technicznego.

Poza dochodzeniem prokuratury przeprowadzone zostanie odrębne postępowanie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku, które sprawdzi między innymi warunki oraz zasady na jakich zatrudniony był ochroniarz sklepu.

Najlepsze newsy:

  1. Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczy
  2. Są ofiary. Dramat w europejskim kurorcie. Wakacyjny koszmar wprawia w osłupienie
  3. Wielka plaga mandatów w Lidlu, Biedronce i innych sklepach. Wszystko przez 1 błąd, lepiej go nie popełniaj
  4. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  5. Wyśmienity dodatek do schabowego, który właśnie teraz smakuje najlepiej. Zasmażana młoda kapusta z niezastąpionym składnikiem
  6. Piękna partnerka gwiazdy Legii Warszawa wzbudziła zachwyt wśród kibiców. Wygląda obłędnie, prawdziwa petarda (FOTO)

Źródło: wiadomoscihandlowe, gp24

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł