Biedronkapixabay.com

Zobaczył, co ludzie robią z bułkami w Biedronce i wpadł w ogromną złość. Wszyscy możemy być narażeni, nie mieści się w głowie

Biedronka, Lidl to jeden ze sklepów, który zmuszony był wprowadzić konkretne ograniczenia. Miało to na celu zapobieganiu rozwijania się wirusa. Niestety klienci nie zdają sobie sprawy z konsekwencji niektórych czynności.

Biedronka to jeden ze sklepów, w którym Polacy najczęściej robią swoje zakupy spożywcze. To przede wszystkim jedno z miejsc, które musiało dostosować się do panującej rzeczywistości. Niestety dostosowanie się sklepu i zmiana panujących w nich zasad, to jedno. Kolejną kwestią jest przestrzeganie ich przez klientów.

Lepsze niż robią mama i babcia, Gessler zdradziła przepis na idealne kotlety schabowe. Sekret tkwi w wybornej panierce, wystarczy jedna czynnośćLepsze niż robią mama i babcia, Gessler zdradziła przepis na idealne kotlety schabowe. Sekret tkwi w wybornej panierce, wystarczy jedna czynnośćCzytaj dalej


Biedronka i wypiekane w niej pieczywo


Pieczywo, które wypiekają dla nas sieci takich sklepów, jak między innymi Biedronka, trafia na sklepowe półki, które sami obsługujemy. W piekarni mówimy jedynie czego potrzebujemy i to pakuje nam starannie sprzedawca. W supermarketach mamy pełen dostęp do produktów i to my przygotowujemy pieczywo do zabrania go ze sobą.

Naturalnym jest, że przed każdym kontaktem z wypiekami, należy używać rękawiczek jednorazowych lub woreczka, który ochroni pieczywo przed kontaktem z naszą dłonią i będącymi na niej zarazkami.

Nie wszyscy jednak są przyzwyczajeni do takiego działania i decydują się nakładać pieczywo do siatek gołą ręką, często nawet wybierając między produktami ten najlepszy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Buraki zmiksowane z dwoma dodatkami działają lepiej niż antybiotyk. Nic nie ma potężniejszego działania
  2. Klamka zapadła. Już od jutra będzie nowy zakaz. Ważna wiadomość zwłaszcza dla wyjeżdżających poza granice kraju
  3. 1 banalna sztuczka i problem przy robieniu pierogów znika w zapomnienie. Korzystają z niego Gessler i Makłowicz


Zasady higieny w obecnej sytuacji

Szczególnie w dobie aktualnie panującego wirusa, powinno się przestrzegać zasad higieny. Ta, dotycząca pieczywa, obowiązuje od zawsze, jednak można było dostrzegać brak stosowania się do niej przez klientów. Wydawałoby się, że każdy wyciągnął wnioski i stara się dbać o siebie, ale i innych. Okazuje się, że niekoniecznie.

Warto zwracać sobie wzajemnie uwagę na działania, które niosą ewidentne zagrożenie i mogą przy tym doprowadzić do poważnych konsekwencji. Edukowanie się społeczeństwa między sobą to ogromna wartość, która może nam przynieść same korzyści.

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy nie powinno być konkretnego nakazu noszenia rękawiczek w sklepie poza samym zakrywanie ust oraz nosa.

Nie mniej jednak, mogłoby to nie osiągnąć właściwego efektu. Klienci traktowałoby rękawiczki jako drugą skórę i dotykali w nich wszystkiego. Od koszyka po pieczywo. Mało osób pamięta o tym, że rękawiczkę powinno się zmieniać nim dotknie się pieczywa.

Obecne czasy są wyjątkowo ciężkie, ponieważ zagrożenie czeka na nas za rogiem i poza samoświadomością prawidłowego działania, należy też liczyć na tę samoświadomość u innych.

Ryzyko zawodu sprzedawcy

Warto również pamiętać o tych, którzy swoją pracą umożliwiają nam korzystanie z dodatkowych usług. Sprzedawcy nieustannie skarżą się na lekkomyślność klientów, którzy często nie noszą maseczek nawet w prawidłowy sposób. Samo jej posiadanie niewiele przecież daje. Praca na kasie jest dzisiaj nazywana pracą na pierwszej linii frontu ryzyka. Zapewnia się bonusy i podwyżki, ale niestety nic nie jest bardziej cenne niż nasze życie i zdrowie.

Nadchodzi rewolucja w McDonald's, restauracja podjęła ostateczną decyzję. Właśnie trwa ostatni etap prac, niedługo świat pozna zupełną nowośćNadchodzi rewolucja w McDonald's, restauracja podjęła ostateczną decyzję. Właśnie trwa ostatni etap prac, niedługo świat pozna zupełną nowośćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  2. Cudowny produkt, bije na głowę sklepowe wersje. Jeśli masz jabłka, zrobisz go błyskawicznie
  3. Żył tylko 32 lat. Podano wstrząsająca przyczynę śmierci uwielbianego kucharza
  4. Zrobimy zakupy spożywcze w niedzielę? Wicepremier rozwiewa wszelkie wątpliwości
  5. Podpaliła liście laurowe i wyszła z pokoju. Wróciła 10 minut później i zaniemówiła, powalający efekt
  6. Już od jutra w życie wchodzi nowy zakaz. Duże utrudnienia dla tysięcy Polaków
  7. Wybitne odkrycie rzuca nowe światło na historię ludzkości. Człowiek ewoluował w zaskakujący sposób

źródło:dziennikpolski24.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł