Półki sklepowefacebook.com

Źle się dzieje, półki pustoszeją na naszych oczach. Wszyscy ruszyli do Lidla, Biedronki i najbliższych sklepów

Biedronka jak i inne popularne sklepy przeżywają obecnie kryzys. Widoki, jakie możemy obserwować wewnątrz są straszne. Klienci tłumnie szturmują sklepy i wykupują asortyment.

Biedronka, lidl i wiele innych sklepów stawia obecnie czoła rzeszom klientów. Konsumenci starają się zrobić zapasy żywności i innych produktów.

Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgęWłaśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgęCzytaj dalej

Biedronka nie radzi sobie z ilością klientów

Wnętrza sklepów są aktualnie pełne chaosu. Klienci w gorączce biegają pomiędzy półkami, wózki sklepowe wypełniają po brzegi artykułami spożywczymi i co ciekawe, papierem toaletowym. Wręcz uginają się pod naporem towaru. Pracownicy nie są w stanie dokładać towaru, firmy przewozowe nie nadążają z dostarczaniem dostaw. Wszystko spowodowane przez koronawirusa. Kolejki przy kasach sięgają astronomicznych długości, według niektórych relacji internautów spędzić w nich można nawet godzinę.

Wykupiony towar

Koronawirus wywołuje w nas skrajne emocje. Ludzie starają się kupić najbardziej według nich potrzebne produkty. Lodówki z mięsami są puste, zaczyna brakować środków czystości i kosmetyków. Żelu antybakteryjnego już od dawna nie można dostać.

Dzisiaj grzeje: 1. Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzę

2. Stan wyjątkowy w kolejnych dwóch krajach. Blisko Polski, kontrole na granicach

- Wróciłam chwilę temu z Biedronki. Żadnego mięsa drobiowego, wołowego czy wieprzowiny, trochę ryb typu dorsz czy mintaj, gnaty wieprzowe. Za to ludzi przy kasach tyle, że co najmniej stania na godzinę - relacjonuje jedna z użytkowniczek portalu facebook.com.

Wykupiony towar

Z jednej strony mnóstwo ludzi narzeka na zaistniałą sytuację w internecie, wrzucają zdjęcia obrazujące jak wyglądają sklepy. Z drugiej, wielka liczba ludzi buszuje między półkami i stara się przygotować na niewiadome.

Najlepsze newsy:

  1. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii
  2. Tata zarażonej koronawirusem dziewczynki złamał kwarantannę. Powód nie mieści się w głowie
  3. Mikstura z buraka, kurkumy i imbiru jest detoksykującą petardą. Łyk i zniknie ślad po dolegliwościach
  4. Odżywka za 50 groszy sprawia, że kwiaty rosną jak szalone. Masz ją w kuchni
  5. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  6. COVID-19 to choroba szczególnie niebezpieczna dla seniorów. Mimo to, 103-latce udało się ją pokonać

Źródło: facebook.com

Następny artykuł