Biedronka ma nową niebywałą ofertę
Jakub Kaminski/East News

Aktualna oferta spożywcza Biedronki od 11 marca

Biedronka nie pozwala sobie na odpoczynek i od dzisiaj oferuje liczne rabaty na mnóstwo produktów. Co więcej, przygotowała także specjalną promocję na vouchery, które pozwalają zapłacić mniejsze pieniądze. Wystarczy kupić określone towary, a klient dostaje voucher o wartości 50% wydanej na nie kwoty.

Biedronka jest bez wątpienia jednym z liderów na rynku sklepów spożywczych i dyskontów. Co tydzień oferuje zupełnie nowe promocje, z których tysiące klientów korzysta z wypiekami na twarzy. Dzisiaj sieć postanowiła sprawić najwierniejszym klientom ogromną niespodziankę.

Portugalska firma oferuje bowiem każdemu posiadaczowi karty Moja Biedronka vouchery, które można dostać za zakup wybranych produktów. Promocja dostępna będzie od 12 marca do 13 marca, a każdy voucher można wykorzystać w ciągu dwóch dni od otrzymania.

Biedronka zachwyca możliwościami

Vouchery obowiązują na kawę rozpuszczalną Cafe D'or Gold o wadze 200 gramów, na którą nałożony jest limit 4 opakowań dziennie na każdą kartę Moja Biedronka, chusteczki nawilżane Dada z limitem 4 opakowań na kartę lojalnościową, duże czekolady Milka z limitem 4 opakowań na kartę oraz wszystkie kosmetyki L'oreal i Garnier.

Voucher upoważnia do 50% zwrotu pieniędzy za powyższe produkty. Kupując więc czekoladę Milka za cenę 11,89 złotych, dostajemy automatycznie voucher o wysokości 5,95 zł, który należy wykorzystać w ciągu dwóch dni.

Prosty sposób na chrupiące placki ziemniaczaneProsty sposób na chrupiące placki ziemniaczaneCzytaj dalej

Poza kuponami, warto zainteresować się również promocją na drugi produkt za 1 zł z kartą Moja Biedronka. Wszystkie paczkowane produkty firmy Tarczyński można mieszać dowolnie, a dzienny limit na kartę wynosi 3 paczki za 1 złotówkę. Ta oferta również obowiązuje od 12 do 13 marca.

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym wyjawiamy czy można jeść ogórki kiszone z białym nalotem. W tym tekście z kolei tłumaczymy dlaczego mleko należy pasteryzować i czy surowe mleko zawiera więcej wartości odżywczych.

Ci, którzy wolą raczyć się słodkościami, także znajdą coś dla siebie. Ciastka Jeżyki w opakowaniach o wadze 140 gramów kosztować będą jedynie 2,49 zł przy zakupie dwóch opakowań. Do wyboru są smaki kokosowe oraz klasyczne.

Jeśli ktoś nie przepada za Jeżykami, może zaopatrzyć się w ciasteczka O!Kulki firmy Magnetic, które przy zakupie dwóch opakowań kosztować będą jedynie 3,79 złotych. W jednej paczce znajduje się aż 320 gramów ciasteczek, więc jest to zdecydowanie opłacalna oferta.

Chcesz napić się smacznej kawy, lecz nie wiesz jaką markę wybrać? Dobrą opcją jest kawa mielona Tchibo Family w opakowaniu o wadze 450 gramów, które kosztuje jedynie 7,77 zł. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ za taką sumę można kupić ją jedynie do 13 marca.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł