Biedronka ma kłopotywikipedia.org/Yarl https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Niestety, potwierdzono smutne wieści z Wielkopolski. Chodzi o pracowników Biedronki, ważny komunikat sieci

Biedronka jest jednym z ulubionych sklepów Polaków. Niestety doszły nas smutne wiadomości, że w jednym z miast Wielkopolski miała miejsce smutna sytuacja. Chodzi o pracowników sklepu, którzy zostali najbardziej dotknięc sytuacją. Sieć od razu zareagowała i wydała bardzo ważny komunikat dla klientów Biedronki.

Biedronka jest jedną z największych sieci sklepów w całej Polsce. Do jej sklepów ma dostęp praktycznie każdy obywatel kraju. W ciągu ostatnich miesięcy Biedronka, tak jak i inne sklepy, stała przed kolosalnym problemem. Pandemia spowodowała, że pracownicy stanęli nagle przed dużym ryzykiem, więc właściciele musieli wprowadzić wiele zmian. Niestety, nawet teraz dochodzą do nas smutne wieści, które dają wiele do myślenia.

Porażające i fatalne konsekwencje wesela na Podkarpaciu. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawyPorażające i fatalne konsekwencje wesela na Podkarpaciu. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawyCzytaj dalej

Biedronka wydała ważne oświadczenie - chodzi o bardzo istotną sprawę

Od kilku miesięcy w sklepach musimy nosić maseczki, przestrzegać odstępów i dezynfekować dłonie. Do kas domontowano osłony z plastiku, które mają zmniejszyć prawdopodobieństwo zakażenia COVID-19. Niestety, środki ostrożności nie wystarczyły i w jednym ze sklepów w Wielkopolsce wykryto na początku tygodnia koronawirusa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Już dziś stanie się niewyobrażalna rzecz. Wszyscy Polacy dowiedzą się w nocy
  2. Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacie
  3. Parę miesięcy temu ogłosili zwycięstwo nad koronawirusem. Teraz zamykają największe miasto

Zgodnie z informacjami na stronie wiadomosci.radiozet.pl, w poniedziałek 10 sierpnia potwierdzono obecność COVID-19 u jednego z pracowników. Z tego powodu sklep natychmiastowo został zamknięty, a wszyscy inni pracownicy mający kontakt z zakażonym zostali poddani kwarantannie. Do wydarzenia doszło w Biedronce w Swarzędzu przy ulicy Cieszkowskiego.

- Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć [...] Pragniemy podkreślić, że wszystkie wewnętrzne procedury stosowane przez naszą sieć są zgodne z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, a w ich realizacji ściśle współpracujemy z lokalnymi organami inspekcji sanitarnej - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Biura Prasowego Biedronki.

Jeszcze tego samego dnia została wezwana firma specjalizująca się w odkażaniu i czyszczeniu miejsc skażonych, która z sukcesem zdezynfekowała cały lokal. W godzinach popołudniowych 10 sierpnia sklep został ponownie otwarty, a do pracy zostali skierowani pracownicy z okolicznych placówek sieci.

Ważne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdęWażne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Cała Biedronka musiała zostać zamknięta. Trudna sytuacja pracowników
  2. Szalenie niebezpieczna eksplozja na zachodzie Polski. Zmiotło dorobek cały ich życia
  3. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  4. Cudowny przepis Gessler na kotlety mielone po lwowsku. Z orzeźwiającą mizerią rozpływają się w ustach
  5. Okropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktu
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, opadły nam szczęki. Mało kto zna prawdę

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł