Biedronka i niezwykłe zachowanie pracownika.Wikipedia / inforobert / fotopolska.eu / CC BY-SA 3.0

Informacja dopiero zaczęła rozprzestrzeniać się w mediach. Ochroniarzowi Biedronki właśnie dziękują wszyscy Polacy

Ochroniarz pracujący w sklepie Biedronka wzbudził podziw wśród Polaków. Gdyby nie jego niecodzienna postawa mogło dojść do prawdziwej tragedii. Obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie. Co zrobił pracownik sklepu Biedronka?

Nic nie zapowiadało, że sklep Biedronka stanie się miejscem niecodziennego incydentu. Niewykluczone, że wszystko zakończyłoby się w najgorszy z możliwych sposobów. Szybka reakcja ochroniarza okazała się kluczowa.

Porażające wieści, Zenek Martyniuk ma kolejne zmartwienie, sprawą zajmie się sąd . A jeszcze niedawno opowiadał o jedzeniu na trasach koncertowych i pokazywał kuchnięPorażające wieści, Zenek Martyniuk ma kolejne zmartwienie, sprawą zajmie się sąd . A jeszcze niedawno opowiadał o jedzeniu na trasach koncertowych i pokazywał kuchnięCzytaj dalej

Ochroniarz supermarketu Biedronka i jego bohaterskie zachowanie

Nie da się ukryć, że w miejscach takich jak Biedronka codziennie dochodzi do najróżniejszych wydarzeń. Jednak to co zrobił ochroniarz supermarketu przechodzi wszelkie pojęcie. Mężczyzna zdecydował się udać na obchód wokół sklepu. Widok, który ukazał się jego oczom, mógłby wywołać konsternację u wielu osób. Pracownik sklepu Biedronka dostrzegł nastolatków. Jeden z chłopców leżał na ziemi.

- Spojrzałem na jego twarz. Była fioletowo-sina. Sprawdziłem funkcje życiowe i nie stwierdziłem oddechu. Zacząłem reanimację, a w między czasie wezwałem policję. Cały czas do niego mówiłem: "Nie poddawaj się! Musisz walczyć!" - powiedział pracownik sklepu Biedronka, przytaczany przez portal Zabrze Naszemiasto.

Dzisiaj grzeje:

  1. Domowy syrop na kaszel z buraków ma piorunujące działanie. Dolegliwości znikają w kilka chwil
  2. 20 osób nie żyje, prawdziwy dramat. Wszyscy jechali jednym autobusem do zagranicznej świątyni
  3. Lidl zapowiada ogromne zmiany. Klientów sieci czeka rewolucja

Jak zakończyła się interwencja przed sklepem Biedronka?

Pracownik zabrzańskiego sklepu Biedronka prowadził resuscytację do przyjazdu policji. Chłopiec został przetransportowany przez helikopter LPR do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Ochroniarz niemal natychmiast zyskał wdzięczność Polaków.

- Nie oczekuję żadnych podziękowań. Uważam, że każdy kto potrafiłby pomóc, na moim miejscu zachowałby się tak samo. Mam za sobą dwie nieprzespane noce, wszystko z tych emocji. Mam nadzieję, że ten chłopiec wyjdzie z tego - stwierdził bohaterski ochroniarz sklepu Biedronka w rozmowie z portalem Zabrze Naszemiasto.

Nie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiadNie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiadCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Brakuje Ci już maseczek? Od jutra sieciówka będzie je sprzedawać za bezcen
  2. Bill Gates przewiduje, kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Podał konkretny termin i warunek, który musi być spełniony
  3. Martyniuk przyłapany na zakupach spożywczych w Biedronce. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, jest afera
  4. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza
  5. Ogórki kiszone są naturalnym probiotykiem. Niewyobrażalne, na co jeszcze pomagają
  6. Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wzruszył telewidzów. Jeden występ całkowicie skradł serca jurorów

Źródło: Zabrze Naszemiasto

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł