Biedronka ma w ofercie bardzo niezdrowe produktysmakosze.pl

Ostrzeżenie dla wszystkich. Polacy masowo kupują niebezpieczny produkt

Biedronka czy Lidl w swojej ofercie mają całą gamę produktów, które nie są dobrym wyborem jeśli chcesz trzymać się zbilansowanej i zdrowej diety. Praktycznie każdy Polak kupuje wyjątkowo niebezpieczny produkt. Niepozorna przekąska wyrządza prawdziwe spustoszenie w organizmie człowieka.

Biedronka czy Lidl mają swoje sklepy w praktycznie każdej większej miejscowości, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że są także najczęściej wybieranymi miejscami do robienia zakupów. Przemierzając alejki pomiędzy półkami bardzo często stykamy się z produktami, które choć pięknie wyglądają, nie powinny być kupowane i spożywane. Jeden z nich jest szczególnie niebezpieczny, a decydując się na jego zjedzenie należy liczyć się ze straszliwymi konsekwencjami.

Biedronka właśnie opublikowała niezwykle istotny komunikat. Klientom może się bardzo nie spodobaćBiedronka właśnie opublikowała niezwykle istotny komunikat. Klientom może się bardzo nie spodobaćCzytaj dalej

Biedronka, Lidl i inne - kupując jeden z produktów dostępny w sklepach popełniasz wielki błąd

Przekąska ta obecna jest na każdej imprezie. Bez niej nie wyobrażamy sobie seansu filmowego czy serialowego. Wydarzenia sportowe emitowane w telewizji także bardzo często umilane są paczką czegoś do chrupania. Polacy uwielbiają je jeść i masowo kupują je w sklepach. Mowa oczywiście o chipsach, które choć wyglądają niepozornie, są wyjątkowo szkodliwe.

Dzisiaj grzeje:

  1. Edyta Górniak jest przeszczęśliwa. Gratulacje płyną z całej Polski, nikt nie miał pojęcia
  2. Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia
  3. Jeden z popularniejszych banków w tarapatach. Niemal 400 spraw w sądzie

Smaczne i chrupiące smażone plasterki ziemniaków nie wydają się produktem, który powoduje wiele chorób i szkód dla środowiska. Okazuje się jednak, że nawet jedna paczka chipsów może spowodować straszliwe zmiany w organizmie. Już 100 gramów tego produktu, czyli niewielka miseczka, zawiera aż 550 kcal, co odpowiada mniej więcej dwudaniowemu obiadowi. 100 gramów chipsów nie jest w stanie zaspokoić naszego głodu, a kalorie odkładają się pod postacią tłuszczu w ciele człowieka.

Chipsy ziemniaczane utwardzane są olejami roślinnymi. Najczęściej wybieranym przez producentów olejem jest olej palmowy, który wyjątkowo szkodzi. W celu pozyskania oleju karczowane są lasy tropikalne, a te są siedliskiem wielu zwierząt, które bezpowrotnie tracą teren do życia. Olej palmowy wyjątkowo mocno wpływa także na powstawanie otyłości, miażdżycy i cukrzycy.

W trakcie smażenia ziemniaków na głębokim tłuszczu wytwarza się akrylamid, który uznawany jest przez dietetyków za rakotwórczą substancję. Co więcej, naukowcy z Bradford Institute for Health Research potwierdzili, że spożywanie przez ciężarna kobietę chipsów ma wpływ na zmniejszoną wagę dziecka po porodzie.

Nie można także zapomnieć o ogromnej ilości soli, której w przeciętnej paczce znajdziemy około 3 gramów. Dzienne zapotrzebowanie na sól wynosi około 5 gramów, a więc jedząc inne posiłki, które także zawierają sól, zdecydowanie przekraczamy zdrowy limit.

Dramatyczne wieści o stanie zdrowia uwielbianej gospodyni z Dramatyczne wieści o stanie zdrowia uwielbianej gospodyni z "Plebanii". Nie pomogło nawet drogie leczenieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i Polaków
  2. Dramatyczne informacje znad polskiego morza. Padł rekord, sytuacja wygląda źle
  3. Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródło
  4. Cudowny przepis Gessler na kotlety mielone po lwowsku. Z orzeźwiającą mizerią rozpływają się w ustach
  5. Okropne z 5 porażających powodów. Nie używaj do gotowania sprzedawanego w Biedronce, Lidlu i innych, niebezpiecznego produktu
  6. Miss Polski i jej chłopak pod kocem, obok Justyna Żyła. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki (FOTO)

Źródło: papilot

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł