Biedronka przekazała wiadomość do wszystkich klientówWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Biedronka przekazała wiadomość do wszystkich klientów. Poważna zmiana od najbliższego poniedziałku

Biedronka niejednokrotnie zaskakiwała swoich klientów. Przeważnie działo się tak za sprawą niecodziennych promocji. Tym razem sieć supermarketów przekazała informacje dotyczące czegoś zupełnie innego. Wiele osób czekało na takie wieści.

Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę jak sprostać oczekiwaniom klientów. Zdarzało się, że sieć sięgała po niekonwencjonalne rozwiązania. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Każdy kto robi zakupy w sklepach Biedronka, powinien o tym wiedzieć.

Piorunujące nagranie trwa 2 minuty i 36 sekund. Złapał za tasak i zaczął kroić kapustę, pokazał jak w chwilę zrobić niesamowicie prozdrowotną surówkęPiorunujące nagranie trwa 2 minuty i 36 sekund. Złapał za tasak i zaczął kroić kapustę, pokazał jak w chwilę zrobić niesamowicie prozdrowotną surówkęCzytaj dalej

Biedronka przekazała ważną wiadomość

Nie da się ukryć, że Biedronka należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Z jej usług korzysta codziennie cała masa osób, potrzebujących produktów spożywczych. Tym razem Biedronka zdecydowała się na odważny krok.

Ostatnio wspominaliśmy o tym jakie promocje przygotowała Biedronka. Okazuje się, że sieć supermarketów nie przestaje działać. Wielu klientów może być zaskoczonych tego typu posunięciem, jednak aktualnie może się ono okazać niezwykle istotne.

Niestety, aktualnie wyjście do sklepów takich jak Biedronka może wzbudzać pewne obawy. Niektórzy preferują dokonywanie zakupów online. W związku z tym Biedronka postanowiła wyjść naprzeciw tego typu wymaganiom.

Biedronka umożliwiała zakupy bez wychodzenia w domu już wcześniej. Rozwiązanie to było wprowadzone w miastach takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Poznań, Katowice, Szczecin, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Lublin, Białystok, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Zielona Góra oraz Rzeszów. Tym razem Biedronka rozszerzyła tą listę o kolejne miejscowości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Perła kuchni śląskiej, czyli modra kapusta. Wystarczy, że dolejesz odrobię nietypowego napoju, a posmakuje jeszcze lepiej
  2. Już od jutra, będzie łagodzenie obostrzeń, ale reżim na granicach. Za granicą trudności dla podróżnych z Polski
  3. Gotowała jajka na śniadanie. Zajrzała do naczynia i wybuchły jej w twarz z całą mocą, zdjęcie dla osób o mocnych nerwach

Biedronka i zakupy przez Internet

Biedronka realizuje zamówienia swoich klientów za pośrednictwem aplikacji Glovo. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Bussines Insider, dostawa smakołyków przeważnie trwa mniej niż godzina. Kto odpowiada za zamówienia?

- Za kompletację zamówień odpowiadają pracownicy Biedronki, ponieważ mają doświadczenie w doborze odpowiednich produktów dla klientów. Klienci mogą wybierać spośród 2,3 tysięcy artykułów dostępnych w sklepach stacjonarnych sieci - powiedział dyrektor operacyjny sieci Biedronka, przytaczany w komunikacie sieci supermarketów. W których miastach zostanie od poniedziałku wprowadzona możliwość zamawiania produktów do domu?

Zgodnie z doniesieniami portalu Bussines Insider, Biedronka umożliwiła zakupy bez wychodzenia z domu w kolejnych miastach. Należą do nich: Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Włocławek i Grudziądz. Ponadto od najbliższego poniedziałku usługa Glovo będzie dostępna również w Bytomiu.

Zamówienia ze sklepów Biedronka przeważnie można realizować w godzinach od 10:00 do 22:30. Warto zauważyć, że są one możliwe również w niedziele wolne od handlu. Najczęściej kupowanymi produktami są filety z piersi kurczaka, łosoś, banany oraz pomidory bananowe. Zakupy w takiej formy nie mają limitów wagowych, a dostawa jest bezpłatna przy zamówieniu za kwotę wyższą od 199 zł.

Błagali Dorotę, żeby ujawniła jak zrobić w 3 minuty witaminową surówkę z ogórków kiszonych z tajemnym dodatkiem. Ugięła się i zdradziła recepturęBłagali Dorotę, żeby ujawniła jak zrobić w 3 minuty witaminową surówkę z ogórków kiszonych z tajemnym dodatkiem. Ugięła się i zdradziła recepturęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Objawy raka płuc widoczne na twarzy. Jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów
  2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
  3. Placki ziemniaczane bez smażenia? Smakują jeszcze lepiej niż z patelni, wystarczy zastosować 1 trik
  4. Przepis sąsiadki Ewy Wachowicz na chrupiące pierogi z kurczakiem bije rekordy popularności. Niepowtarzalny smak zapewnia oryginalny farsz
  5. Gessler wskazała Polakom jak robić kotlety mielone. Zastosujesz się?
  6. Niewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łez
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni

Źródło: Bussines Insider

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł