Biedronka ponownie zaskakujeWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0

Jutro oszałamiająca niedziela handlowa w Biedronce. Mięso, sok i mleko kupisz za bezcen, jest 1 haczyk

Nie da się ukryć, że Biedronka wie jak przyciągnąć do siebie klientów. Sieć supermarketów ponownie zaskakuje niecodziennymi okazjami. Tym razem Biedronka przeceniła filety z piersi kurczaka, sok pomarańczowy oraz mleko. W celu skorzystania z oferty trzeba kupić inne produkty za minimum 79 złotych, przy użyciu karty "Moja Biedronka".

Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów. Smakosze często udają się do niej w celu zrobienia zakupów spożywczych. W niedzielę można natrafić na nie lada okazje, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Biedronka ponownie zaskakuje klientów

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak w sklepach Biedronka mogliśmy nabyć wyjątkowe produkty za ułamek ich ceny. Popularna sieć supermarketów nie zwalnia z promocjami i przygotowała coś niezwykłego dla swoich klientów. To idealna okazja na zrobienie zapasów.

Każdy, kto robi zakupy spożywcze w sieci Biedronka, doskonale zdaje sobie sprawę, że regularnie można natknąć się tam na wyjątkowe okazje, które przyprawiają o zawrót głowy. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Miłośnicy mięsa, soków i mleka będą zachwyceni.

Jeżeli chcesz skorzystać w niedzielę z promocji, nie zapomnij wziąć ze sobą kartę "Moja Biedronka" o tym, że warunkiem koniecznym jest nabycie innych produktów o wartości minimum 79 złotych. Biedronka wyjaśniła to dokładnie w komunikacie zamieszczonym na jej stronie internetowej.

W zakupy za min. 79 zł nie wchodzą produkty: świeży filet z kurczaka pakowany próżniowo Kraina Mięs Mega Paka, sok pomarańczowy Riviva 1 l w butelce PET oraz mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina 1 l oraz napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty żywienia początkowego oraz doładowania i inne usługi - można przeczytać w komunikacie, który opublikowała Biedronka. Jakich cen możemy się spodziewać?

Co przygotowała dla nas Biedronka?

Jeżeli udamy się w niedzielę do jednego ze sklepów Biedronka i spełnimy powyższe wymagania, możemy wówczas kupić filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo od Krainy Mięs za jedyne 6,99 zł za kilogram. Wielbiciele mięs z pewnością docenią taką promocję.

Okazyjną ofertą został objęty również sok pomarańczowy Riviera. Za 1 litr smakowitego napitku zapłacimy 1,49 zł. Tyle samo zapłacimy za opakowanie mleka od Mlecznej Doliny. Co jeszcze czeka nas na jutrzejszych zakupach w sieci Biedronka?

Jeszcze tylko jutro margaryna marki Kasia będzie tańsza o 37%. Biedronka obniżyła jej cenę do 2,49 zł za opakowanie. Miłośnicy dobrych warzyw, również znajda coś dla siebie. 500g brokułów możemy nabyć za jedyne 2,99 zł.

Nie da się ukryć, że Biedronka wie co to dobre promocje. Jutro wielu smakoszy z pewnością ruszy na zakupy. Skoro będziemy już w sklepie, warto zaopatrzyć się w składniki na danie obiadowe. Idealną propozycją są pierogi, które Robert Makłowicz odkrył w pewnym rejonie Polski.

Ania Starmach podała banalny przepis na groch z kapustą. Niezwykle aromatyczne, wszystko dzięki klasycznym przyprawomAnia Starmach podała banalny przepis na groch z kapustą. Niezwykle aromatyczne, wszystko dzięki klasycznym przyprawomCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz profil na Instagramie

Następny artykuł