Biedronka parkingWikipedia / Krasnobród - sklep Biedronka/ autor: Przemysław Czopor

Kolejna tragedia przed Biedronką, nie żyje 53-letni mężczyzna. Karetka przyjechała po godzinie

Biedronka stała się miejscem kolejnego ludzkiego nieszczęścia. 53- letni mężczyzna zmarł. Czekał na karetkę ponad godzinę.

Biedronka stała się znów miejscem, gdzie rozegrały się dramatyczne sceny. Na parkingu przed sklepem 53-letni mężczyzna walczył o życie, niestety przybyłym lekarzom nie udało się go uratować. Pierwsi na miejscu zdarzenia był strażnicy miejscy. Dramat mężczyzny rozpoczął się około godziny 16 i trwał przez około godzinę.

Biedronka - mężczyzny niestety nie udało się uratować

Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotuPrzecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotuCzytaj dalej

Druzgoczące sceny walki o życie rozegrały się w Biedronce przy ulicy 3 Maja w Oławie. Strażnicy miejscy zostali zawiadomieni, że na parkingu zasłabł mężczyzna. Przed zasłabnięciem 53-latek miał atak drgawek. Strażnicy, którzy zjawili się na miejscu początkowo mogli porozmawiać ze zmarłym. Mężczyzna uskarżał się na ból w nogach oraz niemożność chodzenia. Po tych słowach strażnicy ułożyli mężczyznę w bezpiecznej pozycji bocznej. Natychmiastowo zadzwoniono także po pogotowie. Niestety w tym momencie rozpoczął się wyścig ze śmiercią.

Dzisiaj grzeje:

Strażnicy miejscy, którzy pierwsi przybyli do chorego, wyznali, że był im on już wcześniej znany. 53-latek był bezdomny i często przebywał w Biedronce. Przed tragicznym zdarzeniem chorował i często odwiedzał SOR. Miał też ogromne problemy z chodzeniem. Według relacji świadków chory mógł mieć szanse na przeżycie, jednak wydarzył się najgorszy możliwy scenariusz. Mężczyzna ponad godzinę oczekiwał na przyjazd karetki, ponieważ według słów dyspozytora, tego dnia było bardzo wiele zgłoszeń. Karetka, która miała przyjechać do mężczyny została przekierowana w inne miejsce. Wysoce prawdopodobne, że właśnie to godzinne oczekiwanie, zaważyło na dramatycznym finale tej historii.

Najlepsze newsy:

Źródło: wiadomości.radiozet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł