BiedronkaLolmania

Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję

Nocą w sklepie sieci Biedronka kamery nie spały. Kierownik zobaczył na zapisie, co pracownice robią późną porą. Niebawem wezwał je na poważną rozmowę. Niestety spotkały je wielkie nieprzyjemności. Mamy komentarz sieci Biedronka w tej szokującej sprawie.

Biedronka od niedawna wprowadziła nocne zmiany dla pracowników. Praca w takich porach bardzo różni się od dziennych zmian. Gdy kasy nie funkcjonują, pracownicy zajmują się rozkładaniem towarów oraz dbaniem o czystość w sklepie. Dla tych kobiet to była zmiana jak każda inna i nie spodziewały się, że już nazajutrz ich zachowanie będzie miało konsekwencje, których nie zapomną nigdy. Kierownik po obejrzeniu nagrań bez wahania wezwał je na rozmowę. Kobiety miały tylko dwa wyjścia - jedno gorsze od drugiego.

A jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterieA jeszcze nie dawno wszyscy go kupowali. Uwielbiany produkt wycofany z Lidla, wykryto niebezpieczne bakterieCzytaj dalej

Biedronka - co się dzieje nocą w sklepach?

Nie każdy pracownik jest zadowolony, że musi pracować także nocą. Kobiety nie miały wyjścia - gdy przyszła odgórna decyzja o nocnych zmianach, musiały się zgodzić. Pewnej nocy kamery zarejestrowały, że robią coś co nie mieści się w ich kompetencjach. Kierownik musiał zainterweniować. Nie każdy popiera ultimatum, które postawił pracownicom.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pudzianowski został ojcem, mamy zdjęcie dziecka. Imię, które wybrał, zaskoczy wszystkich
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Nad bankami i ich klientami zbierają się ciemne chmury. Po wakacjach dostaniesz mocno po kieszeni

Zapis na kamerach ukazywał, że kobiety w czasie pracy brały z półek produkty. Podczas nocnej zmiany kobiety wzięły pizzę oraz napój, za które zapłaciły o 6 rano, gdy tylko kasy w sklepie zostały uruchomione, a na dowód tego posiadały paragony. Kierownik podczas poważnej rozmowy był jednak bezlitosny. Powiedział, że kobiety mogą albo same napisać podanie o zwolnienie z pracy, albo zostaną zwolnione dyscyplinarnie. Kobiety przystały na pierwszą propozycję. Jednak z nich w sieci Biedronka pracowała 13 lat.

Pozostali pracownicy sklepu tak skomentowali całą sytuację - Od zawsze było tak, że pracownik mógł wziąć jakiś produkt i za niego zapłacić. Kiedy pracodawca wprowadził nocne zmiany, to nic się nie zmieniło, wszyscy tak robili, tylko, że w nocy kasy są zamknięte, dlatego płaciliśmy dopiero rano, zaraz po otwarciu kas. I tak było tym razem.- dlatego też podobne praktyki nie były niczym niezwykłym w tym sklepie.

Biuro Prasowe Jeronimo Martins postanowiło odeprzeć zarzuty podpierając się regulaminem sklepu - „Oznacza to, że jeśli sklep już nie pracuje, a kasy są rozliczone, pracownik nie może dokonać zakupu towaru. Ta procedura jest opisana w podręczniku sprzedawcy-kasjera, z którym zapoznaje się każdy pracownik sklepu na początku swojej pracy. W opisanej sprawie prowadzimy aktualnie postępowanie sprawdzające. - ta zwolnienie wieloletnich pracowników tłumaczą przedstawiciele Biedronki.

Dla wielu osób zwolnienie kobiet było krzywdzącą niesprawiedliwością. Z zachowania już byłych pracownic nie wynikało, że miały złe intencje względem Biedronki. Reakcja kierownika może wydawać się przesadzona, a wymieszona kara nieadekwatna do zachowania kobiet. Sprawa budzi coraz większe emocje po każdej ze stron.

Czarna seria w polskich sklepach. GIS wydał ostrzeżenie, wycofuje popularny olejCzarna seria w polskich sklepach. GIS wydał ostrzeżenie, wycofuje popularny olejCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora. "Oko wychodziło mi w szypułkach, miałam wahania wagi"
  2. Kąpał się razem ze znajomymi. Nagle rozpoczął się dramat i walka
  3. Robiąc ogórki małosolne, pamiętaj o 4 ważnych zasadach. Będą wtedy idealnie chrupkie
  4. Kupił 1 cukinię i 1 pomidora. Gdy zobaczył cenę złapał się za głowę, niewyobrażalne ile musiał zapłacić
  5. Rewelacyjne ogórki po kaszubsku. Zaskakują smakiem tak, że nie chce się sięgać po inne
  6. Nowy trener Juventusu sprzeda Wojciecha Szczęsnego? Andrea Pirlo podjął decyzję

Źródło: lolmania

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł