Biedronka i 1000 złotychWikipedia / Mateusz Giełczyński / CC BY-SA 4.0 / Pixabay / pasja1000

Klienci osłupieli, Biedronka chce przebić Lidla. Sieć daje 1000 plus, częściej niż 1 w miesiącu, znamy szczegóły

Biedronka jest jedną z tych sieci supermarketów, która wie jak pozyskać serca swoich klientów. Ostatnie posunięcie może przyprawić o szybsze bicie serca. Biedronka postanowiła dawać 1000 złotych częściej niż raz na miesiąc. Szczegóły zwalają z nóg.

Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że Biedronka zdecyduje się na rozdawanie pieniędzy. Kwota może zawrócić w głowie. 1000 złotych bez wątpienia przykuje uwagę klientów. Czego mogą spodziewać się osoby robiące zakupy w sklepach Biedronka?

Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzeniaZ żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzeniaCzytaj dalej

Biedronka przebiła Lidl?

Nie da się ukryć, że Biedronka i Lidl są największymi graczami na rynku supermarketów. Sieci regularnie zaskakują nas swoimi promocjami, które bez wątpienia są godne uwagi. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Lidl wprowadził akcję, dzięki której klienci mogą zaoszczędzić nawet 500 złotych. Jednak Biedronka posunęła się znacznie dalej.

Zgodnie z doniesieniami portalu Wiadomości Handlowe, Biedronka wyliczyła, że podczas korzystania z jej promocji klienci mogą oszczędzić nawet 1000 złotych. Taka oferta jest nie lada gratką dla wszystkich osób, które robią zakupy w tej sieci.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  2. Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmo
  3. W szkołach podsuwają kontrowersyjne oświadczenia. Chodzi o zrzeczenie się roszczeń w wypadku zakażenia

Jak Biedronka uzasadnia oszczędność rzędu 1000 złotych?

- Łączna cotygodniowa suma rabatów i obniżek cen produktów dostępnych w sklepach Biedronka, uwzględniająca warunki sprzedaży (łącznie z okazjami jednodniowymi). Łączna wysokość rabatów i obniżek wyliczona jako różnica między cenami regularnymi, a promocyjnymi poszczególnych produktów, z uwzględnieniem skorzystania z mechanizmów promocyjnych w sklepach Biedronka - wyjaśniła sieć supermarketów, przytaczana przez portal Wiadomości Handlowe. Warto zauważyć, że z takiej oszczędności mogą skorzystać wyłącznie klienci posiadający kartę Moja Biedronka. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Biedronka wyliczając kwotę 1000 złotych uwzględnia wszystkie promocje, natomiast Lidl 500 złotych otrzymał po podsumowaniu oferty rabatowej dotyczącej programu Lidl Plus.

Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógłOkropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógłCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niespodziewana awantura pod Ministerstwem Sprawiedliwości. Poszło o tęczową flagę, na miejscu jest służba więzienna
  2. Przywracają kwarantannę, padły ostre słowa premiera. Kraj, w którym mieszka wielu Polaków
  3. Niebywała decyzja Biedronki, zrobimy nocne zakupy. Podstawowe produkty kupimy za półdarmo
  4. Przepyszne kotleciki na gorące dni. Lekka wersja z dodatkiem młodej kapusty, najesz się, a nie przytyjesz
  5. Ile soli sypać do ogórków kiszonych? Rozwiewamy wątpliwości i zdradzamy, jaka jest najlepsza
  6. Świetna wiadomość dla wielu Polaków od TVP. Już dziś stacja pokaże wydarzenie, na które wszyscy czekają

Źródło: Wiadomości Handlowe


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł