Biedronka zachęca nowymi promocjamiFlickr.com/ Babij

Będzie szturm klientów na Biedronkę. Ceny mięsa, masła i młodej kapusty zwalają z nóg

Biedronka od lat kusi swoich klientów wieloma promocjami, które zazwyczaj są wyjątkowo pociągające. Nie inaczej jest teraz, kiedy ceny mięsa, masła i młodej kapusty zwalają z nóg. Musisz się śpieszyć, ponieważ ilość towaru jest ograniczona, a klienci będą szturmowali sklepy.

Biedronka tylko dzisiaj i jutro będzie miejscem, w którym kupisz najtańsze produkty. Przez te dwa dni sklepy sieci wprowadziły wielką promocję, która powinna zadowolić wszystkich łakomczuchów. Ceny masła, mięsa, kapusty czy soków zostały znacząco obniżone. Jeśli jesteś zainteresowany, pośpiesz się. Inni klienci też czyhają na ową promocję.

Dlaczego pomidory pękają na krzaku? Zła oznaka, wysyłają ważny sygnał, musisz działać z rozmysłemDlaczego pomidory pękają na krzaku? Zła oznaka, wysyłają ważny sygnał, musisz działać z rozmysłemCzytaj dalej

Biedronka z nowymi promocjami - bardzo opłacalne ceny tylko dzisiaj i w sobotę

Biedronka ma dla swoich stałych klientów wspaniale wieści. Dzięki akcji "Oszczędzaj Połowę" wiele produktów jest do kupienia w o wiele niższych cenach. Warto więc dzisiaj i jutro wybrać się na zakupy i wybrać produkty które nas interesują, a tych jest całkiem sporo.

Dzisiaj grzeje:

  1. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  2. Nawet 150 zł więcej do emerytury, jest nowy sposób. Nie spiesz się, a twoje świadczenie będzie wyraźnie wyższe

Promocją objęte zostało masło ekstra Mleczna Dolina za 2,25 zł za kostkę o wadze 200 g. Jeśli zakupi się 3 kostki i posiada kartę Moja Biedronka, taka cena wychodzi za 1 sztukę masła. Kolejną promocją dla posiadaczy karty jest karkówka wieprzowa bez kości w cenie 8,99 zł za kg. Inne mięsa również zostały poddane obniżce. Półkilogramowe opakowanie mięsa na kotlety z indyka kosztuje 5,99 zł. Pół kilo mięsa wołowego na gulasz kosztuje tylko 11,99 zł.

Jeśli chcemy zjeść świeże warzywa, możemy pokusić się o kupno młodej kapusty w cenie 2,99 za główkę. A kiedy poczujemy pragnienie, warto kupić sok jabłkowy Riviva. Kiedy kupi się 6 butelek o pojemności 1 l, za jedną zapłacisz tylko 1,25 zł, o ilę jesteś posiadaczem karty Moja Biedronka.

Najlepsze newsy:

  1. Zrobiła synkowi zwykłe zdjęcie, flesz ujawnił niepokojący szczegół. Natychmiast poszli do lekarza, diagnoza była druzgocząca
  2. Dagmara Kaźmierska przekazała radosną nowinę. Razem z Jackiem dawno nie byli tak szczęśliwi
  3. Zjawiskowa sztuczka z arbuzem. Wywołuje we wszystkich głębokie zdumienie
  4. Ceny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunę
  5. Dostawca jedzenia zapukał do drzwi księdza. Duchowny oniemiał po jego słowach
  6. Film z polskiego miasta robi furorę w internecie. Natura pokazała klasę

Źródło: superbiz.se.pl

Następny artykuł