Biedronka rozdaje pieniądzeARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Biedronka rozdaje wielkie pieniądze. Warunek jest tylko jeden

Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się o niezwykłych promocjach, które oferowała Biedronka, jednak mało kto spodziewałby się, że sieć supermarketów będzie rozdawała tak zawrotne sumy. Okazuje się, że wystarczy spełnić jeden warunek. Co trzeba zrobić?

Biedronka ogłosiła kolejną edycje niezwykłego konkursu, w którym można wygrać aż 100 tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że taka kwota może przyprawić o zawrót głowy. Warto jednak zwrócić uwagę na to dla kogo przeznaczony jest konkurs "Piórko 2020".

Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cechaPolacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cechaCzytaj dalej

Konkurs, który ogłosiła Biedronka może odmienić czyjeś życie

Wiele osób byłaby w stanie sporo zrobić, aby zyskać 100 tysięcy złotych. Bez wątpienia takie pieniądze mogą pozwolić na zmianę życia na lepsze. Biedronka właśnie taką kwotę oferuje zwycięzcy II etapu konkursu "Piórko 2020". Na czym on polega i kto może wziąć w nim udział?

Konkurs jest przeznaczony dla artystów parających się sztukami wizualnymi. Polega on na przygotowaniu ilustracji do książek dla dzieci. Biedronka prowadzi tą wyjątkową akcję od 2015 roku. Warto zauważyć, że książki, które zostały wydane po konkursie sprzedały się w aż 220 tysiącach egzemplarzy. W związku z tym oprócz nagrody pieniężnej artyści mogą liczyć na bardzo ciekawy wpis w swoim doświadczeniu zawodowym.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gości
  2. Na urlop lepiej weź je ze sobą. Podczas pandemii niektórych rzeczy w hotelu nie będzie

Biedronka daje szansę artystom

- Po publikacji w ubiegłym roku zwycięskiej książki „O królewiczu, który się odważył” zaczęłam otrzymywać propozycje przygotowania szkiców do książek dla dzieci z zagranicznych magazynów i wydawnictw. Cieszę się, że mam taką pozycję w portfolio, klienci to zauważają i gratulują. Wygrana w konkursie Piórko jest dużym atutem dla ilustratora. Co bym doradziła debiutantom? Nawet jeśli wydaje im się, że nie mają wielkich szans, bo konkurencja będzie duża to warto spróbować. Wyłączmy wewnętrznego krytyka, który czasem nas paraliżuje i do dzieła! - powiedziała laureatka zeszłorocznej edycji konkursu, przytaczana przez portal Polska Times.

Artyści mogą zgłaszać swoje prace do 30 lipca za pośrednictwem formularza, który znajduje się pod adresem piorko.biedronka.pl. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce na początku września. Takiej okazji nie można przegapić.

Najlepsze newsy:

  1. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu
  2. Tragiczna wiadomość rano, katastrofa kolejowa u naszych sąsiadów. 200 pasażerów jechało pociągiem
  3. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  4. Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościach
  5. Konfitura z buraków jest lepsza i zdrowsza niż owocowe wersje. Obłędnie słodki smak sprawi, że będziesz wracać do niej bez końca
  6. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie

Źródła: polskatimes.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł