BiedronkaWikipedia /autor: Antekbojar/ licencja: CC 4.0

Trwa niehandlowy weekend. Jest sposób na zrobienie w niedzielę zakupów w Biedronce, piorunująca wiadomość

Biedronka nie będzie całkowicie zamknięta dla klientów. Niesamowita wiadomość poruszyła Polaków, którzy nie byli zachwyceni faktem, że właśnie mamy niehandlowy weekend. Możliwość zakupów pojawiła się właśnie w kilkudziesięciu miastach, fantastyczne wieści.

Biedronka, Lidl czy inne wielkie markety zwyczajowo są zamykane podczas niedzieli z zakazem handlu. Tym razem mamy do czynienia, nie z jednym, ale z aż dwoma dniami, podczas których w założeniu nie kupimy nic w większych sklepach. Do naszej dyspozycji pozostają sklepiki osiedlowe oraz minimarkety sieci Żabka czy Carrefour. Mimo, że dla wielu te rozwiązania są zbawiennie, inny uważają, że w sklepach o mniejszej powierzchni jest za drogo. Oczywiście także asortyment jest dużo mniej zróżnicowany, co w sytuacji gdy chcemy zjeść pełnowartościowy obiad, może być wielkim kłopotem. Okazuje się, że istnieje możliwość już w ten weekend zrobić takie zakupy, jakie sobie życzymy. Wszystko dzięki rozwiązaniu, na które w końcu zdecydowała się Biedronka.

Wyśledzili Magdę Gessler. Nie miała doczepów ani makijażu, z ukrycia zrobili jej kompromitujące zdjęcieWyśledzili Magdę Gessler. Nie miała doczepów ani makijażu, z ukrycia zrobili jej kompromitujące zdjęcieCzytaj dalej

Biedronka daje możliwość ominięcia zakazu handlu w niedzielę

Niedziele handlowe mają tyle samo zwolenników, co żarliwych przeciwników. Każdy z nas był kiedyś w sytuacji, gdy dopiero rano w niedzielę przypomniał sobie, że nie ma w domu pieczywa, kawa skończyła się dzień wcześniej, a cukiernica świeci pustkami. Doskonale znamy ten rodzaj irytacji, że teraz trzeba się nagłowić, by zdobyć wszystkie produkty i nie zbankrutować. Biedronka znalazła rozwiązanie, dzięki któremu już jutro to nam nie grozi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. Zobaczył na ukrytej kamerze co w nocy robią pracownice Biedronki. Złożył im skandaliczną propozycję
  3. Ostrzeżenie GIS: zatruty ser w Lidlu. Jego zjedzenie grozi niebezpieczną chorobą, natychmiast go wyrzuć

Już w 21 miastach mieszkańcy mają możliwość skorzystania z aplikacji Glovo, dzięki której mogą robić zakupy z dostawą do domu. Aplikacja daje nam możliwość nabycia potrzebnych rzeczy nawet podczas niedzieli niehandlowych. Sieć Biedronka, jako jedna z pierwszych w Polsce zdecydowała się na taką możliwość, a wieść o tym wydarzeniu, ucieszyła wielu klientów, którzy żyją w pośpiechu. Do miast, w których zrobimy zakupy w aplikacji należą m.in. Warszawa, Łódź, Gdańsk, Płock, Zielona Góra czy Rzeszów.

Zakupy za pomocą aplikacji są dziecinnie proste i co najważniejsze - mogą być zdecydowanie bardziej przemyślane. Nie jesteśmy przecież kuszeni żadnymi promocjami na sklepowych półkach. Możemy natomiast przygotować sobie listę i tylko produkty z niej zaznaczyć w Glovo. Dodatkowo zakupy online są wyjątkowo polecane w czasie pandemii, ponieważ nie musimy narażać się na kontakt z nadmierną ilością ludzi.

Zobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliZobaczyli co Wałęsa zjadł na obiad i wstrzymali oddech. Nagle zamarli, zaczęli alarmować po chwiliCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność
  2. Będą wielkie zmiany w Polsce. Jest ostrzeżenie dla turystów
  3. Wlej na noc szklankę octu do toalety. Rano nie uwierzysz własnym oczom
  4. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się bardzo irytującego problemu
  5. Rewelacyjne ogórki po kaszubsku. Zaskakują smakiem tak, że nie chce się sięgać po inne
  6. Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawy

Źródło: businessinsider

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł