Biedronka i niebezpieczny produktWikipedia / MOs810 / CC BY-SA 3.0

Skrajnie groźny produkt masowo wycofywany z Biedronki, sieć apeluje do klientów. Pozbądźcie się go jak najszybciej

W sklepach Biedronka na półkach znalazł się produkt, który jest niebezpieczny dla naszego zdrowia. Kupowało go wielu Polaków. W związku z tym lepiej sprawdzić, czy nie znajduje się w naszej lodówce. Konsekwencje mogą być opłakane.

Przeważnie Biedronka zachwyca niskimi cenami, jednak nawet w takich miejscach może dojść do niedopatrzeń. GIS wydał ostrzeżenie dotyczące uwielbianego produktu spożywczego. Czego powinniśmy się wystrzegać?

Już wszystko wiadomo, nowe obostrzenia potwierdzone. Premier ogłosił całkowity zakaz wesel, ograniczenia w sklepach i restauracjachJuż wszystko wiadomo, nowe obostrzenia potwierdzone. Premier ogłosił całkowity zakaz wesel, ograniczenia w sklepach i restauracjachCzytaj dalej

Biedronka i niepokojące ostrzeżenie GIS

Nie da się ukryć, że Biedronka nie może narzekać na brak klientów. Placówki sieci codziennie odwiedzane są przez ogromną liczbę osób. Niefortunnie czasami na półki sklepowe trafiają produkty, które z pewnością nie powinny się tam znaleźć.

Biedronka często organizuje różnego rodzaju promocje. Często dotyczą one uwielbianych przez Polaków mięs. Właśnie w tej grupie smakołyków znalazł się produkt wycofany ze sprzedaży przez GIS. Jeżeli w ostatnim czasie kupowaliście w sklepie Biedronka mięso mielone, lepiej sprawdźcie czy nie jest niebezpieczne. Wykryto w nim salmonellę. O jakim produkcie mowa?

Dzisiaj grzeje:

  1. Szklanka dziennie zapewnia szereg niebywałych korzyści, wszyscy powinniśmy włączyć go do swojej diety
  2. 152 powiaty w czerwonej strefie. Znamy nowe obostrzenia, uderzą we wszystkich mieszkańców i turystów
  3. Doskonała surówka z ogórków kiszonych. Dodatek popularnego warzywa niesamowicie podkręci ich smak

Niebezpieczne mięso ze sklepów Biedronka

Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu WP Finanse, niebezpieczny produkt wycofany przez gis to mięso na kotlety z indyka marki "Kraina Mięs". Chodzi o surowy wyrób mięsny chłodzony z masą określoną na 500 g. Numer partii to 2261003155 a data przydatności 17 października. Producentem jest Animex Kutno Sp. z o.o. Każdy kto znajdzie mięso z takimi danymi w lodówce powinien jak najszybciej się go pozbyć. Zatrucie salmonellą może być niebezpieczne.

Błyskawiczna i smakowita napoleonka bez pieczenia. Idealna dla zabieganych łasuchówBłyskawiczna i smakowita napoleonka bez pieczenia. Idealna dla zabieganych łasuchówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lidl zachęca nie tylko godzinami dla seniorów. Dzięki nowym kuponom zapłacisz nawet połowę mniej, wiemy jak
  2. Nie żyje polski polityk. Niestety przegrał walkę z chorobą
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  5. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  6. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

Źródło: Finanse WP

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł