Biedronka zaskoczyła klientów
Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Atrakcyjne ceny w Biedronce, przeceny na uwielbiane produkty

Biedronka codziennie jest odwiedzana przez wielu smakoszy, którzy poszukują rozmaitych produktów na wyborne dania. Tym razem w supermarketach możemy otrzymać voucher o maksymalnej wysokości 15 złotych. Wystarczy zrobić zakupy o wartości 99 złotych i okazać kartę Moja Biedronka. Czekają na nas również wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Biedronka doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Nie bez powodu regularnie jesteśmy świadkami coraz to nowych promocji. Sieć supermarketów oprócz przecen postanowiła wprowadzić możliwość uzyskania voucherów.

Biedronka ruszyła z nową ofertą promocyjną

Już wcześniej wspominaliśmy o słodkiej ofercie w sklepach Biedronka. Uwielbiana sieć sklepów nie zwalnia obrotów i ruszyła z kolejną promocją. Podczas zakupów możemy zyskać voucher, dzięki któremu będziemy mogli nabyć kolejne smakołyki.

Codziennie aż do końca miesiąca możesz otrzymywać voucher o wartości 15 zł do wykorzystania w naszych sklepach w ciągu 2 dni. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 99 zł z kartą Moja Biedronka — można wyczytać w komunikacie opublikowanym na Facebooku sklepów Biedronka.

Oferta obowiązuje od 1.02.2021 do 28.02.2021 z kartą Moja Biedronka. Z promocji można skorzystać wyłącznie jeden raz dziennie i otrzymać dziennie wyłącznie jeden voucher o wartości 5zł albo o wartości 15zł (limit dzienny na kartę Moja Biedronka) — głosi dalsza część wpisu supermarketu Biedronka.

Znamy kulisy powstawania jedzenia w McDonald'sZnamy kulisy powstawania jedzenia w McDonald'sCzytaj dalej

Warto zauważyć, że osoby, które otrzymały voucher w wysokości 5 zł, nie mogą w tym samym dniu otrzymać vouchera na 15 zł. 5 zł dostajemy za zakupy o wartości 69 zł. Należy pamiętać również o tym, można go wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu jego otrzymania.

Co warto nabyć w sklepach Biedronka?

Korzystając z karty Moja Biedronka, możemy zaopatrzyć się w wiele smakołyków po znacznie niższych cenach. Dobrym przykładem jest szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo od Krainy Mięs. Za kilogram zapłacimy tylko 8,49 zł. Produkt z kartą Moja Biedronka kosztuje mniej o 46%. Oferta jest ważna do 17.02.2021 r.

Niektóre promocje nie wymagają karty Moja Biedronka. Odwiedzając sklepy po 18:00, warto zwrócić uwagę na pieczywo. Właśnie w godzinach wieczornych niepakowane bułki i chleby będą tańsze o 50%. Z pewnością zainteresuje to wielu smakoszy.

W sklepach Biedronka możemy niedrogo dostać wiele warzyw. Gałązka pomidorów została przeceniona o 33%. Za kilogram produktu zapłacimy 5,99 zł. Warto się śpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje tylko do 17.02.2021 r.

Biedronka obniżyła również cenę smakowitych borówek. Są one tańsze o 41%. W związku z tym opakowanie będzie nas kosztowało tylko 9,99 zł. Podczas zakupów warto zaopatrzyć się w produkty na smakowity obiad. Dobrą propozycją jest pomidorowa w niecodziennej odsłonie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródła: Biedronka.pl; Facebook / @BiedronkaCodziennie

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł