BiedronkaWikipedia / Biedronka Bochotnica / autor: Dominik Fiuk / licencja: CC 4.0

Polacy masowo ruszyli do Biedronki. Już jest absolutnie kultowy hit, nikt się nie spodziewał, że będzie w ofercie

Biedronka postawiła na zupełną nowość. Stali klienci nie mogą uwierzyć, że na półkach pojawił się produkt kochany na całym świecie. Należy się śpieszyć, bo w ekspresowym tempie znikają kolejne opakowania.

Biedronka nieustannie poszerza swoją ofertę. W popularnym dyskoncie możemy kupić coraz więcej niecodziennych produktów. Wielu smakoszy bacznie śledzi co nowego pojawi się na półkach tym razem. W ostatnim czasie popularne były wegetariańskie dania, albo produkty tematyczne: włoskie, hiszpańskie czy greckie. Uważny obserwator kulinarnych okazji nigdy nie ominie okazji, by spróbować nowości. Tym razem Biedronka postawiła na przysmak, który jest już doskonale znany na całym świecie. Do tej pory był jednak dostępny jedynie w specjalistycznych sklepach bądź za granicą. Fani kultowego smakołyku są zachwyceni i już zapowiadają, że wykupią cały zapas.

Fasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowiaFasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowiaCzytaj dalej

Biedronka stawia na międzynarodowy hit

Uwielbiamy śledzić nowości w pobliskich dyskontach. Jeszcze kilka lat temu, sklepy takie jak Biedronka czy Lidl nie kojarzyły się z egzotycznymi dobrociami. Jednak teraz co tydzień dostajemy porcję nowości, na które nie sposób nie zwrócić uwagi. Oferta sklepów ciągle się ubogaca, więc trzeba być bardzo uważnym, aby nie przegapić najciekawszych propozycji. Tym razem klienci mają niepowtarzalną możliwość kupienia słodkości, które zawojowały podniebienia łasuchów na cały świecie. Teraz to my możemy delektować się wspaniałym smakiem i wybierać pomiędzy niezliczonymi wariantami.

Dzisiaj grzeje:

  1. 6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość
  2. Stało się, prezydent podpisał ustawę. Dzieci dostaną kolejne 500 zł, a niektóre nawet 1000 zł

Smakołykiem, który Biedronka zdecydowała się umieścić na swoich półkach, jest Pocky. Pochodzący z Japonii słodki przysmak już od lat 60 cieszy się niesłabnącą popularnością. Pocky ma postać chrupkich paluszków w polewie. Początkowo była to jedynie czekoladowa polewa, jednak obecnie nie sposób wyliczyć wszystkich obecnych na rynku smaków. Ogromnym plusem Pocky jest ich poręczność, jedna końcówka paluszka nie jest niczym polana, dzięki temu nie brudzimy sobie rąk. Azjatyckie słodycze doskonale łączą się z kawą, herbatą czy ciepłym mlekiem, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by jeść je samodzielnie. Przy najbliższej wizycie w Biedronce warto się za nimi rozejrzeć i sprawdzić czemu w Pocky zakochał się cały świat.

PockyPocky o smaku czekoladowym fot: flicr.com / autor: Mike Mozart

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję
  2. Autobus stanął w płomieniach na europejskim lotnisku. Ewakuacja terminala [film]
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Nowa, jeszcze pyszniejsza wersja słynnej surówki z KFC. Kapustę zastąpisz uwielbianym warzywem
  6. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie

Źródło: japonia-online.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł