Biedronka i nowe obostrzeniapikist.com

W ponad 150 powiatach wejdą drastyczne ograniczenia w robieniu zakupów. Rząd zdecydował

W sklepach Biedronka i Lidl codziennie przewija się cała masa osób. W związku z tym rząd zdecydował się na wprowadzenie sporych ograniczeń. Niektórzy z klientów mogą być niezadowoleni z tego faktu. Co nas czeka?

Nie da się ukryć, że supermarkety takie jak Biedronka cieszą się sporą popularnością. Zagrożenie epidemiologiczne i nagły wzrost zachorowań sprawiły, że konieczne było podjęcie zdecydowanych kroków. Mało kto spodziewałby się, że rząd podejmie takie działania.

Ryszard Rynkowski załamany, żali się na tragiczną sytuację finansową. Za co będzie kupował jedzenie?Ryszard Rynkowski załamany, żali się na tragiczną sytuację finansową. Za co będzie kupował jedzenie?Czytaj dalej

Co nas czeka podczas wizyt w sklepach Biedronka?

Już wcześniej wiadomo było, że w sklepach takich jak Biedronka zaczną obowiązywać pewne ograniczenia. Od wczoraj w całym kraju zaczęły obowiązywać godziny dla seniorów. Jakiś czas temu wspominaliśmy o promocjach, które będą obowiązywały w ich trakcie. Tym razem rząd zdecydował się wprowadzić bardziej restrykcyjne zasady.

Ciężko nie zauważyć, że Biedronka szybko dostosowuje się do sytuacji związanej z zagrożeniem epidemiologicznym. W dniu wczorajszym podczas konferencji premiera padły niezwykle istotne słowa, rzucające światło na to jak będą wyglądały zakupy w najbliższych dniach. Kiedy zmiany wejdą w życie?

Dzisiaj grzeje:

  1. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
  2. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Odwiedzając sklepy Biedronka powinniśmy o tym pamiętać

Od dnia 17 października mieszkańcy ponad 150 powiatów będą musieli liczyć się z tym, że na jedną kasę będzie mogło przypadać tylko pięć osób w sklepie. Nie da się ukryć, że w miejscach takich jak Lidl czy Biedronka będzie mniej klientów w jednym czasie. W związku z tym szansa na infekcje będzie mniejsza. Obostrzenie wprowadzone przez rząd dotyczy wszystkich powiatów, które znajdują się w strefie czerwonej.

Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychMakłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pouczyć za brak maseczki mogą, ale mandatu już nie powinieneś od nich otrzymać. Jest kruczek prawny
  2. W weekend sytuacja skrajnie się pogorszy, od 19.10 się zacznie. Zła wiadomość dla wszystkich właścicieli gospodarstw
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazd
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Źródło: gov.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł