Biedronka ma nową niebywałą ofertędrxy, Getty Images Pro

Zaczyna się dzisiaj i trwa tylko 3 dni. Biedronka da każdemu niesamowity prezent, wystarczy zrobić 1 rzecz

Biedronka przygotowała interesującą promocję - od 16 do 18 listopada oferuje 100% rabatu w formie vouchera na wybrane pieczywo. Chodzi o niepakowane bułki i chleby. Niestety, nie każdy będzie mógł z niej skorzystać - jest bowiem jeden haczyk.

Biedronka stara się zachęcić swoich klientów do jak najczęstszego odwiedzania jej sklepów. Zazwyczaj robi to za pomocą atrakcyjnych promocji i nie inaczej jest tym razem. Okazuje się jednak, że od poniedziałku (16.11) do 18 listopada można wykorzystać aż 100% rabatu na wybrane bułki i chleby.

Biedronka zaskoczyła wszystkich klientów

Jeśli jesteś wielkim fanem pieczywa, a zapach świeżo upieczonych bułek czy chlebów sprawia, że od razu cieknie ci ślinka - pędź czym prędzej do najbliższej Biedronki. Znajdziesz w niej bowiem promocję, która uszczęśliwi cię jak żadna inna.

Konflikt między Makłowiczem a Wachowicz wybuchł nagle. Ich relacja nie wygląda już tak jak przed laty, poszło o program kulinarnyKonflikt między Makłowiczem a Wachowicz wybuchł nagle. Ich relacja nie wygląda już tak jak przed laty, poszło o program kulinarnyCzytaj dalej

Musisz pamiętać jednak o jednej rzeczy. Haczyk polega na tym, że oferta dostępna jest jedynie dla posiadaczy karty lojalnościowej sieci o nazwie Moja Biedronka, nie zapomnij jej więc z domu pod żadnym pozorem. Jak można skorzystać z promocji?

Ofertą objęte zostały wypieki niepakowane, a więc takie, które luzem leżą na półkach z pieczywem. Od 16 do 18 listopada możesz wybrać dowolny z nich. Przy kasie dostaniesz voucher o kwocie takiej, jaka widnieje na paragonie za wybrane pieczywo. Każdego dnia obowiązuje jednak limit 10 zł na kartę Moja Biedronka.

Oznacza to, że łącznie w ciągu 3 dni możesz zaoszczędzić aż 30 złotych na samych bułkach oraz chlebach. Warto wiedzieć, że czas dostępny na wykorzystanie voucherów jest mocno ograniczony, ponieważ skorzystać z nich można jedynie od 19 do 20 listopada.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wystarczy, że poznasz 5 trików na placki ziemniaczane, a staną się one obłędnie pyszne. Numer 3 na pewno Cię zaskoczy
  2. Trwa akcja. Na ziemię spadł meteoryt. W popularnym w Europie regionie tysiące osób wstrzymało oddech
  3. Konflikt między Makłowiczem a Wachowicz wybuchł nagle. Ich relacja nie wygląda już tak jak przed laty, poszło o program kulinarny

Aby voucher mógł zostać zaakceptowany przy kasie sklepu, suma cen produktów, za które chcemy nim zapłacić, musi być wyższa przynajmniej o 1 zł od wartości podanej na kuponie. W regulaminie akcji promocyjnej jest także zapisane, że vouchery nie łączą się.

Choć Biedronka nie informuje o tym, by produkty były dostępne w ograniczonej ilości, ilość chętnych może być tak duża, że sklepy nie nadążą z dokładaniem pieczywa.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Udając się do sklepu koniecznie trzeba przestrzegać reżimu sanitarnego i zasad bezpieczeństwa, które mają na celu zmniejszenie ryzyka epidemiologicznego.

Podstawą ochrony jest tak zwana zasada DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka. Należy zachować dystans pomiędzy klientami, dezynfekować dłonie jak najczęściej oraz bezwzględnie nosić maseczkę zakrywającą usta oraz nos.

Jesienią częściej niż zwykle jesz imbir? Miej się na baczności, możesz sobie poważnie zaszkodzićJesienią częściej niż zwykle jesz imbir? Miej się na baczności, możesz sobie poważnie zaszkodzićCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zatrważająca relacja ratownika pogotowia. Do pacjentki dotarli 6 godzin po wezwaniu, konsekwencje były opłakane
  2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
  3. Zostały ci ziemniaki z obiadu? Cudownie, zrobisz z nich przepyszne kotlety a'la krokiety
  4. Jutro zmiana w Biedronce, jeśli kupisz pieczywo dostaniesz cudowną niespodziankę. Tłumy ruszą do sklepów
  5. Dodajesz imbir do herbaty? Cudownie, wzmacniasz pracę ważnego narządu
  6. Adoptowali małe, urocze szczeniaczki. Po kilku tygodniach nie mogli uwierzyć, co z nich wyrasta
  7. Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarna

Źródło: superbiz.se.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł