Biedronka wycofuje znany produkt.

Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Biedronka prosi o zwrot produktów z określonej partii. Wystosowane przez producenta ostrzeżenie podaje szczegóły procedury dokonania zwrotu. Jednak przyczyna, dla której zapadła taka decyzja jest owiana tajemnicą.

Biedronka wystosowała pilną informację dla klientów. Na swojej stronie internetowej dyskont opublikował komunikat firmy Sawex Sp.zo.o., w którym przedsiębiorstwo prosi o zwrot jednego z produktów. Zwrot zostanie przyjęty w dowolnym sklepie sieci Biedronka, nawet bez paragonu, a opakowanie nie musi być kompletne. Wszyscy, którzy przyjdą z towarem będą mogli wymienić go na artykuł z innej partii lub dostaną zwrot pieniędzy. Jaka jest przyczyna takiej decyzji?

Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd PolsceKompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd PolsceCzytaj dalej

Biedronka ukrywa coś przed klientami?

Biedronka unika jasnego postawienia sprawy i nie jest jasne, co właściwie się stało. Z jednej strony rzecznicy firmy zapewniają o tym, że produkt został poddany badaniom wielokrotnie i przeszedł je pozytywnie. Z drugiej, taki komunikat każe sądzić, że doszło do jakiegoś skażenia towaru lub innych nieprawidłowości. Dlaczego Biedronka nie chce powiedzieć o co chodzi?

- Przeprowadzone badania wykazały trzykrotnie wynik prawidłowy, jednakże na prośbę firmy Jeronimo Martins Polska, w trosce o klientów, podjęliśmy decyzję o zwrocie - pisze firma w swoim komunikacie.

Produkt, o który chodzi to produkowana dla Biedronki Kasza jaglana Plony Natury 4x100 g o numerach partii: 05.08.2020 479PLBHM19DA19; 05.08.2020 489PLBHM19DA19; 05.08.2020 499PLBHM19DA19. Partie, o których zwrot prosi sieć były oferowane w sześciu polskich miastach: Gdańsku, Lubartowie, Krakowie, Skarbimierzu, Sosnowcu, Wojniczu. Jaka jest przyczyna takiej decyzji?

Dzisiaj grzeje: 1. Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie

2. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk

Jeżeli wszystko jest w porządku, a towar został przebadany aż trzy razy i nie doszło do wykrycia nieprawidłowości dlaczego klienci proszeni są o zwrot? Być może chodzi o bardzo drobną rzecz i Biedronka dmucha na zimne. Czy chodzi o to, że sieć nie chcąc wywołać paniki i wątpliwości stara się podawać jak najmniej informacji? Może jednak klienci byliby spokojniejsi gdyby nie mieli poczucia, że coś jest przed nimi ukrywane. Jak sądzicie?

Najlepsze newsy:

  1. Ujawnił, jak Rydzyk wyrolował wszystkich Polaków. Przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu
  3. Tragedia, rozpełzły się po całym organizmie. Zjadł hitowe jedzenie, usłyszał diagnozę i zdębiał
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Dziecko umierające ze starości? Niezwykle rzadka choroba

Źródło: pomorska.pl

Następny artykuł