Biedronka ma nowe, wspaniałe promocjeyoutube.com/ Narodowy Bank Polski

Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek

Biedronka jest siecią sklepów, w których promocje są na porządku dziennym. Włodarze sieci starają się rozpieszczać klientów, którzy w oznakowanych logiem Biedronki sklepach, mogą liczyć na jedne z najlepszych ofert pod słońcem. Nie inaczej jest w tym tygodniu, w którym za 10 złotych możemy dostać wyjątkowo ciekawe i przydatne produkty.

Biedronka ma jedne z najlepszych promocji. Wszak sieć wprowadza ich zawsze ogromną ilość i zazwyczaj jesteśmy w stanie znaleźć coś dla siebie. W obecnym tygodniu Biedronka postanowiła przejść samą siebie i wystawić wiele produktów po bardzo korzystnych cenach. Od dzisiaj niedoceniany banknot 10 złotych staje się niewyobrażalnie cenny.

4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztowaćCzytaj dalej

Biedronka jeszcze przez kilka dni umożliwia nabycie wielu produktów po okazjonalnych cenach

Jeśli akurat miałeś zamiar wybrać się na zakupy, ponieważ w lodówce świeci pustkami, wybrałeś idealny moment. W najnowszej gazetce z promocjami Biedronki znaleźć możemy bowiem iście królewskie promocje. Banknot o nominale 10 złotych nabiera dzięki temu nowej wartości, ponieważ w granicy 10 złotych możemy się nieźle obłowić.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek

2. Prowadzenie samochodu podczas burzy. Kilka porad, które mogą uchronić cię przed wypadkiem

Jesteś fanem kalafiora z bułką i masłem? Mamy więc wspaniałe wieści, ponieważ w sklepach Biedronki możemy kupić kilogram kalafiora za jedyne 3,99 złotych. Dodając do niego pół kilograma mięsa z udka kurczaka marki Kraina Mięs za 5,99 złotych mieścimy się w 10 złotych. Takie połączenie jest idealnym obiadem, który nasyci i będzie bardzo smakować.

Filet z pstrąga tęczowego łososiowego ze skórą Marinero za 3,79 złotych za 100 gramów wraz z kolbą kukurydzy za 3,99 złotych za sztukę może być kolejną tanią opcją na smaczny i zdrowy obiad.

Jeśli chcemy zaś przygotować sałatkę owocową, możemy kupić ananasa 2,99 złotych za kilogram, opakowanie malin za 3,99 złotych oraz 200 gramów brzoskwiń za niecałe 1,50 złotych. Taka mieszanka owoców rozbudzi zmysły i kosztuje mniej niż 10 złotych.

W ofercie jest o wiele więcej ciekawych produktów, więc ruszajcie do sklepów, aby przekonać się co można kupić za małe pieniądze.

Najlepsze newsy:

1. Michał Wiśniewski w ostrych słowach krytykuje rząd za obostrzenia. „Traktuje się nas jak bydło”
2. Urząd wydał oświadczenie, nie znoszą obostrzenia. Nadzieje wielu Polaków przepadły
3. Czy wrzucanie na wrzącą wodę mięsa na rosół jest błędem? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości
4. Oszałamiający przepis na bigos z młodej kapusty. Smak lata, koniecznie posyp go koperkiem
5. Nagła zmiana. Ceny masła zwalają z nóg, Polacy zadziwieni
6. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka

Źródło: biedronka.pl

Następny artykuł