Biedronka znowu zaskoczyła klientów.youtube/Wszystko Jasne

Biedronka wprawiła klientów w osłupienie. Nikt nie spodziewał się tak niesamowitej oferty

Biedronka bezustannie walczy o nowych klientów. Sieć często wprowadza nowe, atrakcyjne produkty i atrakcyjne obniżki ceny. Do historii przeszły już tłumy w sklepach spowodowane wybranymi produktami w śmiesznie niskich cenach. Ostatnia propozycja sklepu robi jednak szczególne wrażenie, bo w najbliższych Biedronka ma specjalną ofertę dla wszystkich miłośników letnich smaków. W najbliższych dniach mają oni jeszcze jeden powód, by wpaść po zakupy do znanego sklepu.

Biedronka stara się dbać o wszystkich klientów, także w obecnym sezonie. Mnóstwo atrakcyjnych produktów, które kupimy zaledwie za złotówkę, jeśli posiadamy kartę Moja Biedronka, i 5 zł dla wszystkich klientów, zrobiło furorę wśród konsumentów. W ofercie znalazły się sezonowe warzywa i owoce, takie jak kalafiory, polskie pomidory czy kalarepa i maliny, oraz wiele mięs na chętnie urządzanego teraz grilla na świeżym powietrzu. Coś dla siebie mogli jednak znaleźć wszyscy, którzy kupują tu zwykle nabiał, pieczywo i słodycze. Obecną specjalną ofertę docenią teraz głównie wielbiciele słodkości.

4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztowaćCzytaj dalej

Biedronka kolejny raz szokuje klientów i wprowadza do oferty takie zmiany, by najwięksi smakosze mogli w pełni cieszyć się smakiem letniego przysmaku jeszcze częściej

Biedronka kusi zwykle nie tylko obniżkami cen wybranych lub najchętniej kupowanych produktów i stałą ceną artykułów w niezmieniającej się ofercie, ale też promocją na te smakołyki, które latem pałaszujemy najchętniej. Sympatycy zakupów w znanej sieci mają w niej już swoje ulubione produkty, po które chętnie wracają, bo ich jakość od lat nie zawodzi. Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje pewien słynny deser, którym najchętniej raczymy się podczas wysokich temperatur.

Dzisiaj grzeje:

          1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
          2. Niegdyś pogardzana lokalizacja, teraz sprzedaje się na pniu. Preferencje mieszkaniowe Polaków uległy zmianie

W tym roku zdążyliśmy już odczuć to, jak bardzo mogą dawać się we znaki upały. Gdy wracamy do domu zmęczeni po całym dniu pracy, a na zewnątrz słońce świeci i grzeje niemiłosiernie, chyba większość z nas ma ochotę na słodkie lody. Właśnie dlatego Biedronka postanowiła rozdawać klientom darmowe lodymarki Marletto. Małe opakowanie letniego deseru otrzyma każdy, kto zakupi lody familijne wspomnianej marki w opakowaniu 460 ml, 500 ml, 750 ml, 950 ml, 1000 ml lub 2000 ml. Podczas zakupów dostaniemy wybrany mały lód na patyku, w rożku lub w kubeczku do 290 ml gratis.

Najlepsze newsy:

      1. Zadziwiające sceny w Gościu Wiadomości. Prowadząca kompletnie się nie spodziewała, nerwowo przerwała rozmowę
      2. Prawie 200 zachorowań nad morzem. Nie chodzi o koronawirusa, trzeba bardzo uważać
      3. Zaczęło się dzisiaj rano. Klienci Lidla są wniebowzięci
      4. Masz monetę 5 zł? Dzisiaj w Biedronce zrobisz furorę, niesamowita wiadomość
      5. Oszałamiający przepis na bigos z młodej kapusty. Smak lata, koniecznie posyp go koperkiem
      6. Lewandowski pokazał, jak Bayern świętował mistrzostwo. "Brakowało atmosfery"

Źródło: rmfmaxxx.pl

Następny artykuł