Biedronka rozdaje voucheryWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Jeszcze dziś i jutro masz szansę na voucher od Biedronki. Wystarczy spełnić 2 warunki

Biedronka słynie ze swoich niecodziennych promocji. Tym razem klienci mogą otrzymać vouchery w maksymalnej wysokości 10 zł. Wystarczy kupić pieczywo niefoliowane i wykorzystać kartę "Moja Biedronka". Czasu jest niewiele. Promocja obowiązuje tylko dziś i jutro. Nie da się ukryć, że jest to prawdziwa gratka dla wielbicieli niskich cen.

Biedronka po raz kolejny zaskoczyła wszystkich swoją niecodzienną ofertą. Okazuje się, że sieć supermarketów przyznaje vouchery za kupowanie pieczywa niefoliowanego na miejscu. Zgodnie z założeniem 100% wartości wypieków wraca do nas z powrotem. Jednak nie w większej kwocie niż 10 zł.

Gessler wytknęła Polakom błąd w przyrządzaniu sałatki jarzynowej. Popełnia go mnóstwo osóbGessler wytknęła Polakom błąd w przyrządzaniu sałatki jarzynowej. Popełnia go mnóstwo osóbCzytaj dalej

Biedronka przerosła samą siebie

Sieć supermarketów Biedronka regularnie wywołuje konsternację u swoich klientów za sprawą niecodziennych promocji, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jeszcze tylko dziś i jutro kupując pieczywo wypiekane na miejscu, możemy otrzymać voucher. Biedronka opisała całą akcję na swoim Facebooku.

- Bułki, ciabatty, chleby. Z niejednego pieca, wszystkie pyszne! Skorzystaj z gorącej promocji, odkryj jakość i różnorodność naszych wypieków. Kupując niepakowane chleby i bułki w dn. 16-18.11, otrzymujesz voucher do 100% ich wartości. Voucher możesz na kolejne zakupy w dn. 19-20.1.2020 - napisała Biedronka na komunikacie na Facebooku.

- Kup niepakowane chleby i bułki i odbierz voucher równy ich wartości do wykorzystania na zakupy w dn. 19-20.11.2020 r. Oferta obowiązuje w dn. 16-18.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalna wartość vouchera/voucherów jaką można otrzymać dziennie w ramach akcji wynosi 10 zł na kartę Moja Biedronka - można wyczytać w dalszej części komunikatu.

- Voucher do wykorzystania w dn. 19-20.11.2020 r. Wartość rabatowanych produktów na paragonie (przed rabatem z vouchera) musi wynieść min. 1 zł więcej niż wartość użytego vouchera. Voucherów nie można łączyć - głosi obwieszczenie sieci Biedronka, zamieszczone w mediach społecznościowych.

Wystarczy, że skorzystamy z karty "Moja Biedronka", a voucher o maksymalnej wysokości 10 zł trafi w nasze ręce. Promocja "Niepakowne chleby i bułki do -100%" jest z pewnością godna uwagi. Jednak Biedronka przygotowała dla nas o wiele więcej ciekawych ofert.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najlepsza możliwa surówka z kapusty pekińskiej. Jest ważny powód, aby ją jeść
  2. Polsat: Zacznie się już dziś w części kraju. Nagły zwrot akcji w pogodzie. Podróżni powinni się spieszyć
  3. Domowa mikstura na odrobaczenie układu pokarmowego. W roli głównej sok z kiszonych ogórków

Co czeka nas na zakupach w sklepach Biedronka?

Biedronka słynie ze swoich tygodniowych promocji na najróżniejsze smakowite produkty spożywcze. Tym razem na smakoszy czeka sporo korzystnych ofert, których nie można przegapić. Kiedy zakupimy dwa chleby słowiańskie 380 g, za jedną sztukę zapłacimy 2,49 zł. Taką sama promocja dotyczy chleba fitness 410 g.

Miłośnicy mięs również znajdą coś dla siebie. Wybierając trzy opakowania szynki konserwowej Kraina Wędlin 200 g, ich koszt będzie niższy o 44%. Wówczas cena jednego będzie opiewała na kwotę 3,33 zł. Konieczne jest wykorzystanie karty "Moja Biedronka".

Biedronka przeceniła również ogórki szklarniowe o aż 50%. Dostaniemy je za 4,99 zł za kilogram. W sklepach Biedronka czeka nas o wiele więcej interesujących promocji, z których warto skorzystać. Wielu smakoszy z pewnością będzie nimi zachwyconych.

Nie tylko dla fanów słynnego batonika. Przepyszne ciasto bez pieczenia „Prince Polo”Nie tylko dla fanów słynnego batonika. Przepyszne ciasto bez pieczenia „Prince Polo”Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zapadł w śpiączkę przed pandemią. Gdy go wybudzono, nie mógł uwierzyć w to, co widzi
  2. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
  3. Makłowicz w końcu zdradził najlepszy przepis na tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami. Lepszego farszu nie można sobie wymarzyć
  4. Działa podobnie jak sok i syrop, a jest łatwiejszy do zrobienia . Piorunujące działanie naparu z imbiru
  5. Perfekcyjna mizeria musi zawierać jeden dodatek, bez niego nie będzie kompletna. Zawsze dodaj chociaż łyżeczkę
  6. Chłopiec napisał wzruszający list do właścicieli golden retrieviera. Ciężko powstrzymać łzy
  7. Już wiadomo: pogoda na grudzień i Boże Narodzenie. Czy święta będą wreszcie białe?

Źródło: Wirtualne Media

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł