Biedronkawikimedia commons/ Henryk Borawski/ CC-BY-SA-4.0

Dziś w Biedronce mogą pojawić się tłumy. Do upolowania produkty spożywcze, bez których Polacy nie wyobrażają sobie świąt

Biedronka z tygodnia na tydzień wprowadza coraz to ciekawsze promocje, które zawsze niejako łączą się ze zbliżającymi się okazjami. W grudniu oferta dotyczy produktów, które stanowią podstawę przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Bez większości z nich Polacy nie wyobrażają sobie tego magicznego czasu. W najnowszej gazetce znajdziemy świątecznego karpia, mandarynki, mleko czy artykuły przemysłowe, które idealnie sprawdzą się w ramach prezentu.

Biedronka jest jedną z sieci sklepów, które rozwijają się w zaskakującym tempie. Jej klienci codziennie korzystają z pojawiających się co tydzień promocji. Grudzień jest czasem wielkich rabatów, które umożliwią nam zaoszczędzenie pieniędzy w trakcie przygotowań świątecznego menu. To bez wątpienia czas wypieków i tworzenia smakowitych dań, które mają zachwycić przy wigilijnym stole.

Od dzisiaj Biedronka wprowadziła ofertę, jakiej dawno nie było, a wydawać by się mogło, że minione promocje były największym hitem sieci. O promocjach z okazji Black Weeku pisaliśmy tutaj. W tym tygodniu przeceniono pysznego karpia, cytrusy, słodycze oraz mleko czy banany, które otrzymamy za darmo przy spełnieniu jednego warunku.

Biedronka pomaga zaopatrzyć się w podstawowe produkty w niższych cenach

Ryby to bez wątpienia jeden z podstawowych produktów, na których bazuje świąteczne menu. Karp stał się już obowiązkową pozycją na wigilijnych stołach, więc warto zaopatrzyć się w niego już teraz. Od dzisiaj płaty karpia ze skórą kupimy już za 1,49 zł/100 gram. W promocji znajdziemy również ryby mrożone i ryby w puszce. Między innymi tuńczyka, którego wykorzystamy do przyrządzenia pysznych sałatek.

Mięsa stanowią idealne propozycje na obiad czy kolację w pierwszy i drugi dzień świąt. Schab wieprzowy od piątku 18 grudnia będzie o połowę tańszy. Za kilogram mięsa zapłacimy 7,99 zł. Oferta potrwa do niedzieli 20 grudnia. To samo dotyczy wyjątkowej promocji, którą uwielbiają klienci. Wszystkie sery paczkowane firmy Światowid objęte będą promocją 2+1.

678,81 zł kosztuje u Gessler zestaw na wieczerzę wigilijną, zamówisz? Oferta robi wrażenie678,81 zł kosztuje u Gessler zestaw na wieczerzę wigilijną, zamówisz? Oferta robi wrażenieCzytaj dalej

Największym hitem tego tygodnia będą jednak banany oraz mleko, które otrzymamy za darmo. Tylko dziś z kartą lojalnościową Moja Biedronka, przy zakupie 6 opakowań mleka UHT 3,2 proc, sześć kolejnych kartonów dostaniemy za darmo. W trakcie przygotowań świątecznych potraw mleko jest składnikiem obowiązkowym. Między innymi do pysznych wypieków czy idealnego ciasta na aromatyczne krokiety. Przypominamy przepis na idealne ciasto do naleśników, który znajdziecie tutaj. Do niedzieli potrwa również promocja na banany. Jeśli kupimy banany premium z kartą Moja Biedronka, otrzymamy voucher równy ich wartości na kolejne zakupy.

Cytrusy, których nie może zabraknąć na wigilijnym stole

Mandarynki i grejpfruty to również nieodłączny element świątecznego stołu. Poza wytrawnymi potrawami należy zadbać o odpowiednią podaż witamin, a jak wiemy, mandarynki stały się już świątecznym atrybutem. Za kilogram tych owoców zapłacimy jedynie 2,99 zł. Nie mogło również zabraknąć promocji na słodkości, które bez wątpienia tworzą świąteczny charakter. Przy zakupie trzech dużych czekolad Milka, za jedną zapłacimy 5,99 zł. To idealna propozycja do skomponowania świątecznych prezentów. Kawa Nescafe Classic kosztuje w tym tygodniu jedynie 13,99 zł, a więc warto zrobić zapasy już teraz.

Ostatni dzwonek na zrobienie prezentów w rewelacyjnych cenach

Sieć Biedronka zadbała również o propozycję dla kupujących prezenty tuż przed świętami. W tym tygodniu artykuły przemysłowe, tekstylia, książki czy zabawki kupimy w naprawdę niskich cenach. Za drugi produkt z powyższych kategorii zapłacimy 60 procent mniej. Należy pamiętać o okazaniu karty lojalnościowej Moja Biedronka przy kasie, aby rabat został naliczony. Artykuły można dowolnie mieszać pod względem kategorii. Limit to 6 produktów na kartkę.

Pamiętajmy o zmianach, które wprowadził rząd

Z uwagi na obecnie panującą pandemię, która związana jest z koronawirusem, przypominamy o zachowaniu wszelkich środków ostrożności w trakcie zakupów. Pamiętajmy o częstym dezynfekowaniu rąk oraz stosowania się do obowiązku zasłaniania nosa i ust. W sklepach obowiązuje aktualnie ograniczenie ilości klientów oraz zachowanie odpowiedniej odległości między sobą.

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami rząd postanowił zamienić niedziele niehandlowe w handlowe, aby rozłożyć natężenie klientów. Zachowajmy zatem zdrowy rozsądek oraz stosujmy się do wymogów, które zostały narzucone po to, aby zakupy były dla nas czynnością w pełni komfortową. Przypominamy również o trwających godzinach dla seniorów.

Artykuły polecane przez redakcję Smakoszy:

Źródło: superbiz.se.pl

Zapraszamy na nasz profil na Instagramie

Następny artykuł