Kasa biedronkawikipedia.org https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Kasjerka Biedronki ujawniła co podczas epidemii robią klienci. Płakać się chce

Biedronka zmaga się z ciężkimi warunkami. Mnóstwo klientów, którzy w obliczy epidemii chcą zrobić należyte zapasy przewalają się tłumami przez sklepy. Kasjerka opowiada co robią i jak się zachowują.

Biedronka stoi przed wielkim wyzwaniem. Pracownicy stojący na pierwszej linii są najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo, ponieważ obsługują setki klientów dziennie. Niektórzy z konsumentów nie zachowuja sie odpowiednio, zważywszy na sytuację. Oto co opowiedziała jedna z kasjerek, jej słowa sa przerażające.

Jest lista, pod żadnym pozorem nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakaneJest lista, pod żadnym pozorem nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakaneCzytaj dalej

Biedronka z niesfornymi klientami

W jednym ze strzeleckich marketów kasjerzy zmagają się z nieprzyjemnościami. Jedna z nich apeluje do klientów o zmianę nawyków i rozwagę.

- Chciałabym, by zachowywali odległość i nie próbowali szeptać mi w twarz numer telefonu, gdy poproszę o kartę Biedronki. Można go przecież napisać na kartce i nosić w portfelu, jeśli się nie chce podawać fizycznie tej karty - piszę kobieta dla portalu Strzelec Krajeńskich.

Klienci nie zachowują podstawowych zasad higieny i bezpieczeństwa. Nie podawajmy monet na otwartej dłoni, jeśli musimy płacić gotówką podajmy od razu odliczona kwotę. Najlepiej całkowicie zrezygnować z płatności gotówką i wykorzystać kartę bankową lub płatność telefonem. Nie zachowują żadnych odstępów, dopiero kiedy ktoś kichnie zaczynają się odsuwać.

Dzisiaj grzeje: 1. Wymieszaj ocet jabłkowy z 4 kawałkami imbiru i zacznij wdychać. Kosmiczne efekty już po chwili

2. Z ostatniej chwili: książę Albert zakażony koronawirusem. Pałac potwierdza

- Proszę, by klienci naprawdę nie zabierali na zakupy dzieci. Bo przychodzą nawet z niemowlakami. Dzieci wszystkiego dotykają, kaszlą, kichają, płaczą. To z nosa im leci, a przecież po to zamknięte są szkoły przedszkola i żłobki, by miały w domu kwarantannę, a nie by ciągać je po sklepach! - apeluje pracownica.

Pamiętajmy, że my możemy spróbować się powstrzymywać przed naturalnymi odruchami, dzieci nie.

Większość osób zgadza się z jej opinią. Zaznaczają, że tego typu rozwiązania powinny obowiązywać i poza epidemią czy sezonem grypowym.

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury zawieszone przez stan epidemiczny? ZUS i Poczta Polska zabrały głos, już wszystko jasne
  2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  3. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony
  4. Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie je
  5. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty
  6. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa

Źródło: gazetalubuska.pl

Następny artykuł