Biedronka wywołała oburzenieWikipedia / Jacek Halicki / CC BY-SA 4.0

Klienci Biedronki nie wytrzymali. Chodzi o zaskakujące praktyki sieci

Biedronka wielokrotnie zaskakiwała swoich klientów. Przeważnie za sprawą wyjątkowych promocji. Tym razem klienci sieci supermarketów nie wytrzymali i głośno wyrazili swoje oburzenie. Wszystko za sprawą tego, że ceny produktów po ich skasowaniu różniły się od tych, które widniały na półkach.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na portalu Nowiny24, Biedronka wywołała nie lada oburzenie u swoich klientów. Konsumenci wprost informują, że czują się oszukani. Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że dojdzie do takich incydentów. Obok takich słów nie da się przejść obojętnie.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

Biedronka stała się miejscem skandalu

Niejednokrotnie Biedronka sprawiała, że było o niej głośno. Przeważnie szum wokół sieci supermarketów był spowodowany pozytywnymi reakcjami na wprowadzane promocje. Tym razem jest jednak inaczej. Klienci sklepu nie mogli uwierzyć własnym oczom widząc kwoty na paragonach.

- W sobotę wybrałam się na zakupy do Biedronki. Przechodząc obok ryb zobaczyłam, że łosoś jest w bardzo dobrej cenie 3,29 zł za 100 gram. Nie miałam kupować ryb, ale cena wydawała mi się bardzo atrakcyjna i postanowiłam skorzystać z okazji. Kupiłam łososia i dopiero w domu na paragonie zauważyłam, że cena jest zupełnie inna. Łosoś kosztował 59,90 złotych za kilogram. Gdybym wiedziała, że tyle zapłacę to nie kupiłabym tej ryby. W sklepie dowiedziałam się, że cena mojego łososia była w innym miejscu. Według mnie cena powinna być bezpośrednio przy towarze, a nie w drugim końcu lady. To jest nie w porządku. Czuję się oszukana. W sklepie nie zwrócono mi różnicy. To nie może być tak, że człowiek spokojnie nie może zrobić zakupów, bo boi się, że nas oskubią - wyznała jedna z klientek sklepu Biedronka, przytaczana przez portal Nowiny24. Okazuje się, że problemów pojawia się więcej.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyć
  2. 1400 plus dla mężczyzn na emeryturze. Dodatkowe pieniądze dostanie jednak tylko 6,5 tys. panów

Nikt nie spodziewałby się, że Biedronka dopuści do czegoś takiego

- Kupiłem wino marki Tokaj. Na półce była cena 9,90 zł za butelkę. Przy kasie okazało się, że mam zapłacić dużo więcej. Zapytałem się, dlaczego inna cena jest na półce, a inna naliczona przy kasie. Kasjerka poinformowała mnie, że cena na półce jest ceną na kolejny dzień. Dodała, że jest mało osób na zmianie i już wieczorem panie rozłożyły nowe ceny, na niektóre towary. To jest po prostu nie do pomyślenia. Nie było tam żadnej informacji, że to jest cena na kolejny dzień - stwierdził klient supermarketu Biedronka w Rzeszowie, przytaczany przez portal Nowiny24.

Nie da się ukryć, że tego typu incydenty mogą wywołać oburzenie klientów. Większość z nich czuje się zwyczajnie oszukana. Portal Nowiny24 skontaktował się z miejskim rzecznikiem praw konsumenta w Rzeszowie, zgodnie z jego wypowiedzią za takie pomyłki odpowiedzialność ponosi sklep, którym w zaistniałych sytuacjach jest sieć Biedronka. Póki co nie udzieliła ona odpowiedzi na zapytania ze strony portalu Nowiny24.

Najlepsze newsy:

  1. Nauczyciel został pobity przez rasistów. Teraz wyciekło przerażające nagranie, grożą mu śmiercią
  2. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko
  3. Nie wyrzuciłeś jeszcze starego miksera? Jesteś wielkim szczęściarzem, cudowna sprawa
  4. Wielki luksus czy nie? Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem kuchni, fani podzieleni
  5. Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliwe
  6. Znamy terminarz meczów reprezentacji Polski. Pierwszy rywal jest bardzo egzotyczny

Źródło: Nowiny24

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł