Biedronka odkryła coś straszliwegowikipedia.org/Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieci

Biedronka przekazała informację o niebywałym znalezisku w jednym ze sklepów sieci. W trybie natychmiastowym zostały poinformowane odpowiednie służby, które szybko zajęły się porażającą sprawą. Prowadzone jest dochodzenie.

Biedronka wyjaśnia szczegóły dramatycznego wydarzenia, które niedawno miało miejsce w jednym ze sklepów sieci. W dyskoncie doszło do sytuacji, która wymagała reakcji odpowiednich służb. W popularnym produkcie, który każdy z nas praktycznie codziennie kupuje, znaleziono coś, co powoduje, że włos się jeży na głowie. Funkcjonariusze ciągle prowadzą śledztwo.

Do jej drzwi zapukała 2,5-letnia córka sąsiadki. Zastygła, słysząc treść szeptu dzieckaDo jej drzwi zapukała 2,5-letnia córka sąsiadki. Zastygła, słysząc treść szeptu dzieckaCzytaj dalej

Biedronka miejscem dramatycznej historii - w popularnym produkcie odkryto porażające znalezisko

Miejscem historii jest jeden z dyskontów sieci Biedronka w Ostrowie Wielkopolskim. W sklepie znaleziono coś absolutnie straszliwego. Na dnie kartonu z bananami natrafiono na sporej wielkości pakunek, który ważył 19 kilogramów. Kiedy pracownicy domyślili się czym jest zawartość paczki, natychmiast zawiadomili odpowiednie służby. Okazało się, że wartość rynkowa paczki wynosi aż około 5 milionów złotych.

Dzisiaj grzeje:

  1. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Rząd wprowadza nowy program. Nawet 75 proc. dopłaty do czynszu, też możesz się załapać

W bananach znaleziono kokainę. Na razie śledczy nie wiedzą w jaki sposób narkotyki znalazły się w bananach, choć mają podejrzenia. Hipoteza jest taka, że przemytnicy albo nie byli w stanie odebrać przemycanego towaru, albo zwyczajnie o nim zapomnieli. Sieć sklepów wydała oficjalny komunikat, który przesłała portalowi finanse.wp:

- Bezpieczeństwo klientów i produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też po znalezieniu zawartości niewiadomego pochodzenia w jednym z naszych sklepów natychmiast podjęliśmy odpowiednie kroki. Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę - czytamy w informacji prasowej Biedronki.

Mimo wszystko firma nie zdradziła, czy dostawca owoców jest stałym, czy nowym wykonawcą. Właściciele dyskontu nie mówią także, czy podobne znaleziska zdarzały się w przeszłości. Funkcjonariusze prowadzą dalsze śledztwo w sprawie przemytu 19 kilogramów narkotyku. Biedronka współpracuje ze służbami, aby rozwikłać zagadkę zagubionej paczki.

Są we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówSą we wszystkich Lidlach i Biedronkach, codziennie je gotujemy. Media ostrzegają, przekazują alarmujące słowa ekspertówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja
  2. Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutro
  3. Biedronka ma komunikat dla wszystkich. Jutro się zacznie, klienci będą przecierać oczy
  4. Dariusz znalazł borowika. Zobaczył co na nim jest i zamarł, szybko zaczął uciekać
  5. Ekspresowe racuchy z jabłkami. Niebiański smak dzieciństwa, przepis jak za dawnych lat
  6. Co dalej z Ligą Mistrzów w TVP? Jacek Kurski zdradził plany stacji na przyszły sezon

Źródło: finanse.wp


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł