Biedronka i pilne informacjePixabay / summa

Pozostały ostatnie chwile, nie ma czasu do stracenia. Skorzystać może absolutnie każdy, nagrodą jest wspaniały podarunek od Biedronki - jest tylko 1 mały haczyk

Biedronka ponownie zaskoczyła swoich klientów niecodzienną ofertą promocyjną. Jeszcze tylko w dniu dzisiejszym kupując pieczywo, 100% jego wartości wróci do nas pod postacią vouchera o maksymalnej wysokości 10 złotych.

Nie da się ukryć, że Biedronka jest jednym z najczęściej wybieranych supermarketów. Dzieje się tak między innymi za sprawą bogatej gamy produktów oraz wyjątkowych promocji, obok których nie da się przejść obojętnie. Tym razem kupując pieczywo, możemy liczyć na podarunek. Zostało mało czasu.

Biedronka przerosła samą siebie

Biedronka ponownie zaskoczyła swoich klientów. Od poniedziałku przy zakupie niefoliowanego pieczywa możemy dostać voucher o wartości nieprzekraczającej 10 złotych. Bez wątpienia taki upominek jest nie lada gratką dla wielu smakoszy.

Pierogi inaczej, pokochasz je jeszcze bardziej niż tradycyjne. Wszystko przez niesamowitą chrupkość i rozpływający się w ustach farszPierogi inaczej, pokochasz je jeszcze bardziej niż tradycyjne. Wszystko przez niesamowitą chrupkość i rozpływający się w ustach farszCzytaj dalej

Promocja w sklepach Biedronka trwa jeszcze tylko dzisiaj. W związku z tym lepiej się pośpieszyć. Warunkiem jest posiadanie karty "Moja Biedronka". Warto pamiętać, że nie trzeba jej koniecznie ze sobą nosić. Niektórzy klienci korzystają ze sprytnego sposobu.

Nawet jeżeli nie mamy przy sobie karty "Moja Biedronka" możemy użyć aplikacji na telefon. Wówczas promocje nie uciekną nam sprzed nosa. Wielbiciele pieczywa z pewnością skuszą się na skorzystanie z akcji "Niepakowne chleby i bułki do -100%". Biedronka opublikowała wpis dotyczący tej niecodziennej promocji.

- Bułki, ciabatty, chleby. Z niejednego pieca, wszystkie pyszne! Skorzystaj z gorącej promocji, odkryj jakość i różnorodność naszych wypieków. Kupując niepakowane chleby i bułki w dn. 16-18.11, otrzymujesz voucher do 100% ich wartości. Voucher możesz na kolejne zakupy w dn. 19-20.1.2020 - napisała Biedronka na swoim Facebooku. Do kiedy możemy wykorzystać podarunek?

Dzisiaj grzeje:

  1. Wystarczy, że poznasz 5 trików na placki ziemniaczane, a staną się one obłędnie pyszne. Numer 3 na pewno Cię zaskoczy
  2. NIK ostrzega: Niepokojący raport znad Morza Bałtyckiego. Najpoważniejsza sytuacja może być nad Zatoką Gdańską
  3. Gessler wytknęła Polakom błędy podczas robienia zakupów spożywczych. Skrytykowała styl smażenia ryby i kupowanie złej kapusty kiszonej

Na jakich zasadach działa prezent od sieci Biedronka?

- Kup niepakowane chleby i bułki i odbierz voucher równy ich wartości do wykorzystania na zakupy w dn. 19-20.11.2020 r. Oferta obowiązuje w dn. 16-18.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalna wartość vouchera/voucherów jaką można otrzymać dziennie w ramach akcji wynosi 10 zł na kartę Moja Biedronka - można wyczytać w komunikacie opublikowanym przez sieć Biedronka na Facebooku.

Podobnie jak inne tego typu oferty promocyjne, ta również ma pewne ograniczenia. Czas nie jest jedynym czynnikiem. Jeżeli chcemy skorzystać z vouchera, musimy zrobić zakupy na kwotę wyższą o co najmniej złotówkę od naszego podarunku.

- Voucher do wykorzystania w dn. 19-20.11.2020 r. Wartość rabatowanych produktów na paragonie (przed rabatem z vouchera) musi wynieść min. 1 zł więcej niż wartość użytego vouchera. Voucherów nie można łączyć - wyjaśnia Biedronka.

Nie da się ukryć, że Biedronka wie jak wprawić w zachwyt swoich klientów. Wiele osób z chęcią zakupi dziś nieco więcej pieczywa, aby dostać voucher o wyższej wartości. Czy zamierzacie skorzystać z tej promocji?

Można go było znaleźć w apteczkach naszych babć. Niezawodny syrop z szyszek jest jak zastrzyk zdrowia dla osłabionego organizmuMożna go było znaleźć w apteczkach naszych babć. Niezawodny syrop z szyszek jest jak zastrzyk zdrowia dla osłabionego organizmuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

   1. Zacznie się już dziś o 18. Tłumy wyjdą na ulice, aby zaprotestować, o co chodzi?
   2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
   3. Jesienią częściej niż zwykle jesz imbir? Miej się na baczności, możesz sobie poważnie zaszkodzić
   4. Najlepsza możliwa surówka z kapusty pekińskiej. Jest ważny powód, aby ją jeść
   5. Syrop z pietruszki czyści tętnice jak odkurzacz. Efekty kuracji odczujesz już po 20 dniach
   6. Chcą wprowadzić barbarzyński zakaz w Chinach. Chodzi o spacery z psami, tak źle jeszcze nie było
   7. Na miejscu zjawiło się 10 zastępów straży pożarnej. Straty po pożarze są ogromne, spłonęło 85 ton ziarna

Źródło: Facebook/Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł