Biedronka, jak wyglądają zakupy podczas epidemii?YouTube.com

Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

Biedronka, jak wszystkie sklepy, zmaga się z wieloma przeciwnościami. Jednak szeregowi pracownicy maja najwięcej nieprzyjemności i ryzyka. Klienci nie rozumieja powagi sytuacji i zachowują się skandalicznie.

Biedronka próbuje zabezpieczyć swoich pracowników jak może. Mimo wszystko, kasjerzy ciągle nie są odpowiednio chronieni. Jedna z pracownic sama założyła maseczkę i rękawiczki, jednak klienci zareagowali agresją.

TVN przekazuje komunikaty banków. Pilna zmiana płatności kartą za zakupy, epidemia wpłynęła na decyzjęTVN przekazuje komunikaty banków. Pilna zmiana płatności kartą za zakupy, epidemia wpłynęła na decyzjęCzytaj dalej

Biedronka próbuje ochronić pracowników

W jednym z Warszawskich sklepów sieci Biedronka zaszła okropna sytuacja. Kasjerzy i inni pracownicy nie dostają maseczek ani rękawiczek ochronnych. Są wystawieni na setki osób dziennie, którzy przychodzą robić zakupy. Jedna z pracownic podjęła decyzję i sama wzięła strój ochronny. Klienci poczuli zagrożenie i zaczęli ja poniżać i upokarzać. Ich zachowanie było skandaliczne.

- Oburzenie klientów i pretensje, że jeden z pracowników na kasie obsługuje w rękawiczkach i nosi maseczkę na twarzy. Dodam przy okazji, że pracodawca tego nie zapewnia. Szczególnie pozdrawiam panią, która awanturowała się o to, że pracownik sieje panikę poprzez swój ubiór - opowiada jedna z użytkowniczek portalu Facebook. Jej wpis wywołał lawinowy efekt, a większość czytelników popiera jej postawę.

Dzisiaj grzeje: 1. Wymieszaj ocet jabłkowy z 4 kawałkami imbiru i zacznij wdychać. Kosmiczne efekty już po chwili

2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

W miejscach publicznych i placówkach handlowych zaleca się, aby odstępy pomiędzy ludźmy były co najmniej 1.5 metra. Jednak w wielu sklepach ludzie nie przestrzegają rozporządzeń i pchają się, aby tylko szybciej zrobić zakupy i wyjść ze sklepu.

Postawa klientów jest niepoważna, zważywszy na obecną sytuację. Kasjerzy też maja rodziny i są o wiele mocniej wystawieni na patogeny niż konsumenci.

Najlepsze newsy:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Zdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa
  3. Uważajcie, po badaniach w laboratorium Lidl pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Nie jedzcie go
  4. Kasjerka Biedronki ujawniła co podczas epidemii robią klienci. Płakać się chce
  5. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty
  6. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport

Źródło: tustolica.pl

Następny artykuł