Biedronka ma nowe, wspaniałe promocjeYouTube.com/ Marsia

Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Biedronka od lat próbuje rozpieszczać swoich klientów wieloma promocjami, które pozwalają im na tańsze zakupy ulubionych towarów. Nie inaczej jest tym razem, mimo wszystko Biedronka przeszła samą siebie. Wprowadziła tak dobre okazje, że w Lidlu Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma lepszych.

Biedronka zachęca konsumentów od lat jednymi z najlepszych promocji w kategorii sklepów spożywczych. Nie inaczej jest teraz, kiedy sieć sklepów postanowiła wprowadzić wspaniałe okazje, więc warto jest ruszyć czym prędzej do Biedronki i przyjrzeć się interesującymi nas ofertami. Nie znajdziemy takich w Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych.

Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółachPrzenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółachCzytaj dalej

Biedronka wprowadza nowe promocje - klienci sklepu będą zachwyceni, przeszła samą siebie

Jeśli uwielbiasz polować na promocje i wyszukiwać coraz to lepszych ofert, przyjrzyj się najnowszej gazetce wydanej przez Biedronkę. Na jej kartkach znajdziesz najlepsze promocje dostępne obecnie na rynku, w żadnym innym sklepie nie znajdziesz tak dobrej oferty. Poniżej opisujemy najlepsze z nich.

Dzisiaj grzeje:

  1. 72-latka znalazła w Biedronce górę pieniędzy. Były przeznaczone na ponury cel
  2. Policja ostrzega przed nową metodą oszustów. Ostatnio zyskuje ona mocno na popularności

Wszystkie parówki marki Berlinki objęte zostały niebywałą promocją. Zakupując 3 opakowania parówek, za każde płacisz jedynie 3.49. Rzadko zdarza się taka oferta. Jeszcze lepsza okazja jest na kapsułki do prania marki Vizir, w przeliczeniu koszt 1 kapsułki wychodzi tylko 69 groszy. Za opakowanie 39 kapsułek do koloru zapłacimy bowiem jedynie 26.99 zł z kartą moja biedronka.

Uwzględniony zostały między innymi gruszki, których kilogram obecnie kosztuje jedynie 3.99 zł, jest to przecena z 6.99 zł. Jeśli jesteś fanem kawy, z pewnością zainteresuje cię oferta na kawę marki Tchibo. Za 450 gramowe opakowanie zapłacimy obecnie jedynie 8.99 zł.

Każde ciasto z marki Słodka Dolina przy zakupie drugiej sztuki kosztuje 50%. Lody w rożku i na patyku marki Marletto przy zakupie 4 sztuk piąta będzie gratis. Ogromnych promocji jest całe mnóstwo i nie sposób ich wszystkich wymienić, zainteresowane osoby znajdą je w gazetce Biedronki.

Najlepsze newsy:

  1. Można dostać nawet 10 tysięcy złotych mandatu za drobne przewinienie na mieście. Każdy powinien je poznać
  2. Kolejne ognisko koronawirusa w Polsce. Chodzi o fabrykę mebli w Wielkopolsce, zamknięto przedszkola
  3. Pokrzywa majowa ma ogromne kulinarne znaczenie. Co zrobić, żeby wykorzystać jej moc?
  4. Mąż opuścił żonę. Zainstalowali w domu zdruzgotanej kobiety kamery, zastygła znajdując w piekarniku zdumiewającą niespodziankę
  5. Kupujesz w Biedronce gotowe surówki? Nawet nie wiesz, jaki wielki błąd popełniasz
  6. Ile będą kosztować Polaków wakacje w górach? Ceny wyszły na jaw

Źródło: biedronka.pl

Następny artykuł