BiedronkaWikipedia / autor: Henryk Borawski / licencja: CC 3.0

Ostatnia strona gazetki Biedronki może wprawić w euforię i zaskoczyć. Od razu złapiesz za telefon, trzeba się spieszyć

Biedronka wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Ich najnowsza gazetka jest prawdziwym hitem. Wyjątkowo, najwięcej emocji nie budzi pierwsza, a ostatnia strona. Miliony Polaków czekały na taką wiadomość, zwłaszcza w tym czasie.

Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę, że konkurencja na rynku dyskontów jest bardzo zacięta. Sieć sklepów musi stawiać na innowacyjność jeśli chce regularnie przyciągać do siebie klientów. Kiedyś wystarczyło, że ceny były niższe niż w pozostałych sklepach. W ostatnich latach ta różnica nie jest tak znacząca, a konsumenci oprócz niskich cen oczekują także czego specjalnego. Prawdziwym hitem ostatnich sezonów były "Świeżaki", które rozpaliły chęć na zakupy w Biedronce w tysiącach klientów. Aktualna akcja Biedronki ponownie przypadnie do gustu rodzicom, którzy w tym czasie chętnie oszczędziliby nieco grosza.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Biedronka stawia na całkowitą nowość - będzie zachwyceni

Na ostatniej stronie Biedronki znalazła się niebagatelna okazja. Wielu klientów jest jednak oszołomiona limitem czasowym. Z niezwykłych możliwości możemy skorzystać bowiem tylko do 5 września. Pozostało więc niewiele czasu, by oszczędzić pieniądze. Pierwsi, którzy skorzystali z nowości przedstawionej przez Biedronkę nie mogą się nachwalić jak praktyczna i przydatna jest w tym czasie. Wiele osób uważa, że już od dawna powinna była się pojawić podoba możliwość.

Dzisiaj grzeje:

  1. Bardzo smutne zdjęcia z pierwszej rocznicy Piotra Woźniaka-Staraka. Zrobiono poruszające zdjęcia Agnieszce
  2. Najgorsze, co możemy zrobić podczas kiszenia ogórków. Będą wtedy gorzkie
  3. Koronawirus uwielbia wesela. Ekspert tłumaczy dlaczego imprezy ślubne są tak obfite w zakażenia

Biedronka właśnie wystartowała z aplikacją "Szkoła w Biedronce", którą całkowicie darmowo można ściągnąć na swój smartphone. Klienci odnajdą w niej wszystkie, bez wyjątku produkty z oferty szkolnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, planowanie wyprawki dla dziecka przed rokiem szkolnym, staje się dziecinną łatwością. Wystarczy w aplikacji zrobić listę produktów, a następnie udać się do sklepu stacjonarnego. Na miejscu zakupy dzięki aplikacji przebiegną sprawniej i szybciej niż bez jej użycia. Co najważniejsze, lista ograniczy możliwość zbędnych wydatków, co łączy się z oszczędnościami, których tak poszukujemy. Niestety aplikacja i cała szkolna oferta będą dostępnie jedynie do 5 września, co oznacza, że nie pozostało wiele czasu na skorzystanie z nowości. Wszystkie potrzebne informacje o zasadach stosowania najnowszego ułatwienia są dostępne na ostatniej stronie najnowszej gazetki promocyjnej Biedronki.

Przez lata ukrywała prawdę przed mężem. Gdy synowa wyrywała marchewki z ogródka, dokonała porażającego odkryciaPrzez lata ukrywała prawdę przed mężem. Gdy synowa wyrywała marchewki z ogródka, dokonała porażającego odkryciaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rossmann rozbija bank. Można zaoszczędzić kilkaset złotych
  2. Prawie cała Polska zagrożona. Turyści muszą uważać
  3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Oficjalnie: Mateusz Borek wraca do komentowania. Podpisał kontrakt z nową stacją, duże zaskoczenie

Źródło: Biznes Info

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł