Biedronka i inne sklepy wydały pilne komunikatysmakosze.pl

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów

Klienci sklepów takich jak Biedronka mogą być zaniepokojeni ostatnimi komunikatami. Odnoszą się do wszystkich osób chcących zrobić tam zakupy. Każdy powinien o tym wiedzieć, w przeciwnym przypadku można spodziewać się srogiego rozczarowania.

Zakupy w sieciach Biedronka, Tesco czy Ikea będą wiązały się z nowymi zasadami, obok których nie można przejść obojętnie. Niedostosowanie się do nich będzie skutkowało konsekwencjami, których lepiej uniknąć. Czego możemy spodziewać się w niektórych z popularnych sklepów?

Bardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetworyBardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetworyCzytaj dalej

Biedronka i inne sklepy wydały pilne komunikaty

Niejednokrotnie mogliśmy natknąć się na istotne komunikaty ze strony sklepów takich jak Biedronka. Niedawno wspominaliśmy o ostrzeżeniu przed oszustami podszywającymi się pod sieć supermarketów. Tym razem sprawa wydaje się o wiele bardziej poważna. Mało kto spodziewałby się, że popularne sklepy zdecydują się na podjęcie tak radykalnych kroków. O czym poinformowały Biedronka, Tesco i IKEA?

Już od kilku miesięcy zakupy w supermarketach Biedronka wiążą się z koniecznością dostosowywania się do nowego reżimu sanitarnego. Niestety, wiele osób za nic ma obowiązujące zalecenia i nie zasłania ust oraz nosa podczas wizyty w sklepie. IKEA, Biedronka oraz Tesco zdecydowały się na wprowadzenie nowej zasady, która najprawdopodobniej sprawi, że klienci zaczną respektować noszenie maseczek.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polsat przekazał dramatyczne informacje. Nie żyje 223 osoby, koszmar w Polsce
  2. Nocą wyciągnęły jedzenie ze śmietnika supermarketu. Właśnie wydano wyrok, zostały surowo ukarane
  3. Zakleiłeś kamerę w swoim laptopie? Eksperci z Apple: zrobiłeś bardzo poważny błąd, konsekwencje mogą być tragiczne

Biedronka, IKEA i Tesco jednoznacznie określiły nowe zasady

- Szanowni Klienci, na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. Rozdział 3, par. 24 zasłanianie ust i nosa na terenie sklepu IKEA jest obowiązkowe. Osoby nie stosujące się do tego wymogu, poza osobami zwolnionymi na mocy obowiązujących przepisów prawa, nie będą obsługiwane. Dbajmy o siebie nawzajem! - można wyczytać w komunikacie opublikowanym na Facebooku sieci IKEA. Biedronka również zapowiedziała przykładanie większej wagi do zasłaniania nosa oraz ust.

- Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników było i jest dla nas najważniejsze. Dlatego poinformowaliśmy już naszych pracowników o nowych wytycznych dotyczących noszenia maseczek przez klientów i uczuliliśmy ich na tę kwestię - wyjaśniła podczas rozmowy z TVN24 dyrektorka działu BHP w sieci supermarketów Biedronka, przytaczana przez portal esopot. Warto zauważyć, że Tesco również zapowiedziało, że klienci bez maseczek nie będą obsługiwani.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W jednym z polskich miast kobieta urodziła dziecko w aucie. Samochód był eskortowany przez funkcjonariuszy policji
  2. Zła wiadomość dla wszystkich Polaków. Rząd szykuje nowy zakaz, ma obowiązywać od 25 sierpnia
  3. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów
  4. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie
  5. Nieziemsko piękna córka aktora, słynnego Boczka z "Kiepskich" po zdiagnozowaniu u taty strasznej choroby robiła co mogła. Artysta niewyobrażalnie schudł dzięki specjalnej diecie
  6. Ważna informacja dla polskich skoczków narciarskich. Mogą pojawić się nowe restrykcje, wszystko przez koronawirusa

Źródło: esopot


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł