Biedronka nie oferuje najtańszych pączków w PolscePixabay.com

Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Biedronka i Lidl przegrały z konkurencyjną siecią. Sklepy te uchodzą za najtańsze w Polsce. Tym razem jednak zupełnie inny supermarket zaoferował ceny, w które aż ciężko uwierzyć.

Biedronka i Lidl dzisiaj oferują pączki po wyjątkowo okazyjnej cenie. Jednak wiele wskazuje na to, że nie docenili konkurencji. W związku z tłustym czwarkiem inny supermarket wprowadził promocję, która rozbiła bank.

Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektówZaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektówCzytaj dalej

Biedronka i Lidl przegrały, gdzie dzisiaj Polacy kupują najtańsze pączki?

W tłusty czwartek wszystkie sieci chciały przyciągnąć klientów pączkami. Dlatego ceny tego przysmaku zostały obniżone do granic możliwości. Najtańsze są oczywiście te kupowane w hurcie. Kiedy wszyscy patrzyli na rywalizację cenową Lidla i Biedronki niespodziewanie pojawił się zaskakujący zwycięzca, który zakasował cała konkurencję.

Podczas gdy Magda Gessler postawiła na jakość i sprzedaje swoje pączki po 10 złotych za sztukę, konkurencja postanowiła wygrać cenowo. Oto jak przedstawiają się ceny pączków w poszczególnych sieciach handlowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki

W Auchan 1 pączek kosztuje 60 groszy w przeliczeniu, przy zakupie opakowania 10 sztuk. Może się wydawać, że to niedużo, jednak konkurencja oferuje znacznie tańsze słodkości. W Lidlu natomiast, przy zakupie 12 pączków cena za sztukę to 42 grosze. Zdecydowanie gorzej w tej rywalizacji radzi sobie Kaufland, bowiem większość pączków w tej sieci kosztuję około 1-2 złote, a koszt najtańszego to 79 groszy. Rywalizację przegrała także Biedronka. Przy zakupie 6 sztuk, jeden pączek to koszt rzędu 55 groszy. Zdecydowanie nieciekawe wygląda też oferta w sieci Carrefour, gdzie najtańszy najpopularniejszy dzisiaj łakoć kosztuje 1,19 zł. Gdzie zatem kupimy dzisiaj najtańsze pączki? Rywalizację wygrała sieć Tesco, która oferuje ten produkt najtaniej w całej Polsce. Przy zakupie 12 sztuk, cena jednego pączka w przeliczeniu wychodzi tylko 37 groszy.

Najlepsze newsy:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”
  3. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów
  4. Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  5. Na żywo na wizji zranił gwiazdę programu śniadaniowego. Po latach straszna prawda wyszła z podwójną mocą
  6. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię

Źródło: se.pl, radiozet.pl

Następny artykuł