Biedronka ma wspaniały plancommons.wikimedia.org/ Henryk Borawski/ CC 3.0

Postanowiono co dalej ws. możliwości robienia zakupów w każdą niedzielę w Biedronce. Sieć nie przestaje zaskakiwać

Biedronka postanowiła wcielić wielkie zmiany w system swojej pracy tak, aby klienci mogli o wiele dłużej robić zakupy. Konsumenci będą bardzo zadowoleni, sieć nie przestaje nas zaskakiwać. Jest decyzja ws. zakupów w każdą niedzielę. Chodzi o obejście zakazu handlu w niedzielę. Pełniący obowiązku rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Pracy Tomasz Zalewski stwierdził, że PIP skontroluje legalność poczynań Biedronki. Przedstawiciel sieci sklepów należących do Jeronimo Martins oficjalnie odniósł się do tych zastrzeżeń, jego wypowiedź ucieszy wielu.

Biedronka nie przestaje zadziwiać swoich największych fanów, którzy śledzą na bieżąco każde jej poczynania. Ostatnio wprowadzili możliwość robienia zakupów w niedziele obchodząc zakaz handlu. Sieć sklepów postanowiła rozwiązać problem, który dotyczył wielu klientów. Nowe rozwiązanie umożliwia zrobienie zakupów nawet w niedziele niehandlową.

Uważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeśćUważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeśćCzytaj dalej

Biedronka zdecydowała - sieć już wie co zrobi z możliwością robienia zakupów w każdą niedziele, dobre nowiny

Już wcześniej sieć wprowadziła ciekawe rozwiązanie, które umożliwiało zrobienie zakupów nawet w niedzielę niehandlową. Wszystko za sprawą aplikacji Glovo, która umożliwia robienie zakupów przez internet i dostarczenie ich pod drzwi klienta. Biedronka tym samym wykorzystała lukę w prawie, które normalnie zakazuje prowadzenia działalności handlowej w niedziele niehandlową oraz święta.

Dzisiaj grzeje:

  1. Skórki po arbuzie mają zawrotną wartość. Już na pewno nigdy ich nie wyrzucisz
  2. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

- Możliwość dostarczania zakupów online do domu klienta opiera się na ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni, a konkretnie na jej art. 6 pkt. 20, umożliwiającym wykonywanie pracy oraz wszystkich czynności związanych z handlem w placówkach handlowych w przypadku prowadzenia sprzedaży przez internet (sklep internetowy i platforma internetowa) - poinformował Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji Jeronimo Martins.

Zgodnie z przepisami prawa, sklepy stacjonarne są ciągle niedostępne dla klientów i zakupy można zrobić jedynie przez aplikacje mobilną, w wybranych większych miastach Polski.

Najlepsze newsy:

  1. Można dostać nawet 10 tysięcy złotych mandatu za drobne przewinienie na mieście. Każdy powinien je poznać
  2. W czerwcu wielkie zmiany w obostrzeniach? Właśnie ujawniono plany rządu
  3. Mąż opuścił żonę. Zainstalowali w domu zdruzgotanej kobiety kamery, zastygła znajdując w piekarniku zdumiewającą niespodziankę
  4. Eksperci z EFI podali piorunujące dane. Grzyby, jagody, orzechy czy zioła zbierane w lesie są warte miliardy
  5. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego
  6. Uderzyła plaga, wszystko nagrali. Porażający film trafił do sieci, straty są gigantyczne

Źródło: next.gazeta.pl

Następny artykuł