Biedronka zaskakuje klientów.ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zaczęło się, jeśli pójdziesz dziś do Biedronki, mocno się zaskoczysz. Ceny jak za dawnych lat, wiemy o jakie produkty chodzi

Nie da się ukryć, że sieć sklepów Biedronka nie może narzekać na brak klientów. Przystępne ceny i dobra jakość produktów sprawia, że niektórzy nie wyobrażają sobie robienia zakupów w innym miejscu. Tym razem wszyscy klienci mogą doświadczyć ogromnej konsternacji. Wszystkiemu winne są ceny, które obowiązują od dnia dzisiejszego.

Nie pierwszy raz Biedronka zaskoczyła swoimi cenami. Jednak nadchodzące promocje z pewnością ucieszą wiele osób. Mało kto podejrzewałby, że koszt tych produktów może być aż tak niski. Z takiej promocji z pewnością warto skorzystać. Wszak każdy lubi, gdy w portfelu pozostaje mu więcej pieniędzy.

Kupili dwie kawy i dwa gofry na Krupówkach. Gdy zobaczyli rachunek, złapali się za głowyKupili dwie kawy i dwa gofry na Krupówkach. Gdy zobaczyli rachunek, złapali się za głowyCzytaj dalej

Dlaczego Biedronka zdecydowała się na promocje?

- Od początku pandemii Biedronka jest jeszcze bliżej Polaków, dostosowując się do ich potrzeb i szybko na nie reagując. Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów żywności w Polsce, oferując ją w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Wyjątkowa, niepowtarzalna oferta promocyjna, którą właśnie wprowadzamy jest potwierdzeniem naszej misji - wyjaśnił członek zarządu i dyrektor handlowy sieci Biedronka, przytaczany przez portal Gazeta.

Nie da się ukryć, że to niezwykle szlachetne podejście do biznesu. Sama sieć Biedronka podkreśla, że chce dostarczyć wszystkim klientom dobrej jakości produkty niezależnie od zasobności portfela. Już od 20 czerwca możemy spodziewać się sporych promocji. Niektóre wyniosą nawet 50 %. Jakie produkty będą przecenione?

Dzisiaj grzeje: 1. Nigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Jest cenna z 5 imponujących powodów

2. Rząd wprowadza ogromne zmiany na stacjach paliw. Przygotuj się, może czekać cię niemały problem

Mięso taniej niż można by się tego spodziewać

Już od soboty za jedyne 7,99 złotych za kilogram klienci będą mogli nabyć: filet z piersi kurczaka Mega Paka Vacuum, szynkę wieprzowa bez kości Vacuum, łopatkę wieprzową bez kości Vacuum, zestaw grillowy Czas na grill i mięso mielone z łopatki. Bez wątpienia taka promocja może zawrócić w głowie. Warto jednak pamiętać o jednym szczególe.

Na jednym paragonie może widnieć jedynie pięć produktów objętych promocją. W przeciwnym wypadku może ona przestać obowiązywać. Sieć zapowiada, że od początku przyszłego tygodnia zostaną wprowadzone kolejne przeceny. Ciekawe, czym wówczas zaskoczy nas Biedronka.

Najlepsze newsy:

  1. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  2. Wystarczyło jedno zdjęcie, a polska wieś stała się znana na cały świat
  3. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
  4. Młode ziemniaki, fasolka szparagowa, a do nich pyszne mięso? Od dziś kupisz je w Biedronce za śmieszne pieniądze, tak tanio jeszcze nie było
  5. Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa Wachowicz
  6. Tomasz Adamek ujawnił, na kogo zamierza zagłosować w wyborach. Gigantyczne zaskoczenie, fani nie mieli pojęcia

Źródło: GazetaPL

Następny artykuł