BiedronkaWikipedia / autor: Henryk Borawski / licencja: CC 3.0

Klienci sklepów czekają z zapartym tchem, niedługo nie zrobią zakupów w dotychczasowy sposób.

Osoby, które robią zakupy w sieciach Biedronka, Lidl i innych oczekują na całkowitą przemianę w kwestii robienia zakupów. Cała rzeczywistość będzie wywrócona do góry nogami, a każdy kto się wyłamie, będzie musiał liczyć się z potężnymi karami.

Klienci sklepów takich jak Biedronka póki co tkwią w niepewności. Wiemy, że niedługo robienie zakupów może wyglądać zupełnie inaczej niż do tej pory. Wszystko przez sytuację epidemiczną, która nie przyprawia o pozytywne myślenie. Wiele osób obawia się jak będzie w praktyce wyglądała nowa codzienność. Ministerstwo lada dzień ma podać wszelkie wytyczne, które natychmiastowo wejdą w życie. Zmiany będą dotyczyły nas wszystkich, bez wyjątków. Na ogłoszenie przepisów czekają także sklepy, ponieważ będą obejmowały także ich pracowników.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Biedronka, Lidl czy Auchan - każdy sklep będzie musiał przestrzegać tych reguł

Klienci mają wiele wątpliwości związanych z nowymi wytycznymi, które mają obowiązywać na terenie sklepów. Sieci marketów takich jak Biedronka czy Lidl również obawiają się wprowadzanych zmian. Wiele osób uważa, że nowe reguły mogą sprawić, że robienie zakupów przestanie być przyjemnością, a klienci będą unikać niektórych sklepów. Przedstawicie dyskontów i supermarketów także mają swoje wątpliwości, które skupiają się głównie wokół ich pracowników. W obecnej sytuacji, niestety musimy godzin się na takie ustępstwa, aby robienie zakupów było bezpieczne.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z ostatniej chwili: Dziś ogłosili kolejny zakaz. Polki i Polacy muszą się bezwzględnie dostosować
  2. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  3. Aż 4 tys. zł dodatku do emerytury miesięcznie. Coraz więcej Polaków ma szansę się załapać

Zmiany w zasadach obowiązujących na terenie sklepów mają dotyczyć przede wszystkim kwestii maseczek ochronnych. Mimo, że komunikat od Ministerstwa wyszedł już kilka tygodni temu, sklepy wciąż czekają na oficjalne rozporządzenia. Ministerstwo zachęca mimo to, pracowników do upominania i wypraszania ze sklepów każdego, kto nie nosi maseczki. Pracownicy obawiają się jednak awantur z klientami, skoro oficjalne nie ma prawa, które regulowałoby ich uprawnienia. Wcześniej obowiązek noszenia maseczek był lekceważony i łatwo było go ominąć. Nowe przepisy zamykają drogę dla takich praktyk, pracownicy będą mogli interweniować w każdym przypadku naruszenia zasad bezpieczeństwa związanych z maseczkami ochronnymi.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Czy to koniec "Klanu", zniknie z TVP? Niepokojące wieści dla wszystkich fanów serialu, przyszłość produkcji jest niejasna
  2. W końcu stało się. Polska trafiła na żółtą listę, nowe obostrzenia dla każdego
  3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  4. Miastowi powracający na wieś masowo donoszą na rolników za hałas w żniwa. Policja wlepia im mandaty
  5. Justyna Żyła zrównała z ziemią byłego męża, nie przebierała w gorzkich słowach. Pochwaliła się boskimi, wyśmienitymi potrawami.
  6. Pilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitalu

Źródło: wiadomoscihandlowe

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł