Biedronka i 200 złotychPixabay / _Alicja_

Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę

Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów niezwykłymi promocjami. Jednak tym razem sieć przerosła samą siebie. Okazuje się, że robiąc zakupy w supermarketach Biedronka możemy zyskać nawet 200 złotych. Obok takiej gratki nie da się przejść obojętnie.

Nie da się ukryć, że Biedronka doskonale wie w jaki sposób dogodzić swoim klientom. Promocyjne ceny produktów nie są jedyną z forma promocji. Sieć supermarketów stawia teraz na rozdawanie pieniędzy, aby je pozyskać trzeba wziąć udział w wyjątkowo szlachetnej akcji.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Biedronka w trosce o środowisko

Nie od dziś wiadomo, że należy dbać o otaczający nas świat. Biedronka również zdaje sobie z tego sprawę i postanowiła zmobilizować do działania swoich klientów. Supermarkety postanowiły wesprzeć finansowo akcje "Czyste Tatry". Polega ona na sprzątaniu naszych pięknych gór z odpadów pozostawianych przez turystów, których według szacunków po samym sezonie letnim 2019 jest aż 20 ton. Takie zanieczyszczenie nie może pozostać niezauważone. Biedronka zdecydowała się działać, a jej klienci mogą sporo zyskać.

- Śmieci to nie tylko problem estetyczny. Są też zagrożeniem dla przyrody i zwierząt. Ja sam od ponad 25 lat jestem czynnym tatrzańskim turystą i miłośnikiem Tatr. Dlatego gorąco zapraszam do udziału w tegorocznej akcji „Czyste Tatry”. To unikalna możliwość spędzenia czasu na wolnym powietrzu w otoczeniu majestatycznych gór, połączona z dbaniem o ich piękno. Ta profesjonalnie przygotowana akcja co roku gromadzi rzeszę fantastycznych ludzi o wielkim sercu i ogromnej wrażliwości na losy naszych gór - powiedział dyrektor działu jakości produktów świeżych i bezpieczeństwa żywności sieci sklepów Biedronka, przytaczany przez portal Super Biznes. Jak można zyskać 200 złotych?

Dzisiaj grzeje:

  1. Uwaga: Kolejny zakaz w kraju. Nagle podjęli decyzję
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Emerytury w 2020. Kiedy najlepiej przejść na wieczny urlop? Dzień złożenia wniosku decyduje o wysokości świadczenia.

200 złotych od sieci Biedronka

Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Super Biznes, akcja "Czyste Tarty" rozpoczyna się 22 sierpnia. Biedronka zdecydowała się, że jeżeli jej klienci opublikują tego dnia na Facebooku lub Instagramie zdjęcie z czynnego wspierania tej inicjatywy, wówczas wyłoni kilka osób, które otrzymają nagrody. Trzy najciekawsze fotografie wyróżnione zostaną bonem na 200 złotych na zakupy w sklepach Biedronka. Będzie on ważny przez najbliższe pół roku. Przewidywane są również inne ciekawe nagrody, w związku z tym warto 22 sierpnia ruszyć w Tatry, aby je posprzątać. Udostępniając zdjęcia należy je opatrzeć hasztagiem #CzysteTatryzBiedronką.

Najlepsze newsy:

  1. Mandat w wysokości nawet 5 tys. zł. Nowe przepisy nie ominą nikogo
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. TVP przekazało pilną informację w sprawie finału Ligi Mistrzów. Nadejdą wielkie zmiany, część fanów będzie niezadowolona

Źródło: Super Biznes

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł