Biedronka zaskoczyła wszystkichWikipedia / Jacek Halicki / CC BY-SA 4.0

Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła

Biedronka ogłosiła co nastąpi już za kilkanaście godzin. Wielu klientów sieci supermarketów z pewnością będzie zaskoczonych. Obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie. Na co tym razem zdecydowała się uwielbiana Biedronka?

Bez dwóch zdań Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów. Sieć doskonale wie, jak zainteresować swoich klientów. Jednak takiego posunięcia nikt by się nie spodziewał. Konsternacja podczas zakupów jest niemal gwarantowana.

Przed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewałPrzed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Biedronka zdecydowała się na odważny krok

Nie da się ukryć, że sieć Biedronka potrafi przykuć uwagę niezwykłymi promocjami. Niedawno wspominaliśmy o weekendowej akcji pozwalającej na zdobycie większej liczby naklejek upoważniających do pozyskania jednego z Fajniaków. Tym razem Biedronka zapowiedziała swoją ofertę promocyjną na nadchodzący tydzień. Warto się przygotować, ponieważ sklepy zostaną otwarte już za kilkanaście godzin.

Niskie ceny są tym czym Biedronka regularnie się szczyci. Nie bez powodu zapewnienie o nich widnieje w haśle supermarketu. Sieć już opublikowała rozpiską nadchodzących promocji. Klienci z pewnością chętnie z nich skorzystają. Jednak niektóre z nich mogą wywołać nie lada konsternację.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produkty

Jakie promocje tym razem przygotowała Biedronka?

Od jutrzejszego poranka przechadzając się alejkami w sklepach Biedronka warto zwrócić uwagę na wiele spośród produktów. Część z nich dostaniemy nawet o połowę taniej. Już za kilkanaście godzin paprykę czerwoną możemy nabyć za jedyne 4.99 zł za kilogram. Miłośnicy winogron również będą zachwyceni, ponieważ ich cena wyniesie zaledwie 3.95 zł za kilogram. Jednak jest to dopiero początek promocji.

Biedronka zdaje sobie sprawę, że wśród jej klientów znajduje się wielu smakoszy mięs. Dostaną oni kiełbasę podwawelską marki Kraina Wędlin za 9.90 zł/kg. Posiadacze karty Moja Biedronka mogą nabyć schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo od tego samego producenta za jedyne 8.99 zł/kg. Dzienny limit na ten frykas wynosi 4 kg. Kawa mielona Tchibo Family 450 g od jutrzejszego poranka będzie kosztowała zaledwie 7.77 zł. Natomiast Masło klarowane Mleczna Dolina 500 g nabędziemy za 13.99 zł. Bez wątpienia warto w przyszłym tygodniu odwiedzić sklepy Biedronka. Tym bardziej, że czeka nas tam o wiele więcej korzystnych promocji.

Tragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobietyTragedia, grzybiarz nie żyje. Lokalna mieszkanka zobaczyła karawan, wstrząsająca relacja kobietyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lidl rośnie jak na drożdżach. Nie zgadniesz ile sieciówka otworzyła sklepów w rok
  2. Minister Zdrowia ujawnił, kiedy do Polski trafi szczepionka. Zdradził nawet, ile będziemy musieli za nią zapłacić
  3. Piotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające fakty
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościami
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Źródło: Biedronka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł