BiedronkaEast News / autor: Arkadiusz Ziolek

Kupujesz w Biedronce? Mamy dla ciebie wspaniałe wieści, sieć podjęła zaskakującą decyzję. Klienci są zachwyceni

Biedronka zdecydowała się na śmiały krok w kierunku klientów. Konsumenci są zachwyceni z decyzji sieci i zapewniają, że skorzystają z nowych warunków. Zmiany właśnie wchodzą w życie w całej Polsce.

Biedronka podjęła zaskakującą decyzję, którą zachwyciła klientów sieci. W obecnym czasie, takie zachowanie sieci spotkało się z wielkim entuzjazmem. Zmiany zostają wprowadzana w trybie pilnym i możemy obserwować je na terenie całej Polski. Nowe zasady działania sklepów mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz zapewnienie klientom niezbędnego komfortu.

Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy Do sieci trafiły porażające zdjęcia gwiazdy "M jak miłość". Jest bardzo źle, trudno jej jeść i wykonywać najprostsze czynnościCzytaj dalej

Biedronka zdecydowała się na odważne kroki

W obecnej sytuacji pandemii na świecie, to właśnie na wielkich sieciach sklepów ciąży jedna z największych odpowiedzialności. W marketach takich jak Biedronka codziennie przewija się tysiące klientów, którzy mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla siebie wzajemnie oraz dla pracowników. Od kilku tygodni sytuacja epidemiczna uległa znacznemu pogorszenie, co musiało pociągnąć za sobą odpowiednie decyzje właścicieli sklepów. Biedronka postanowiła wprowadzić zmianę, z której klienci nie mogliby być bardziej zadowoleni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dzieje się, nagła wiadomość. Uwielbiana sieć sklepów obeszła godziny dla seniorów
  2. Drugi lockdown już za kilka dni? Wszystko jasne. Zdradzili plany rządu. W Polsce i u naszych sąsiadów sytuacja wymyka się spod kontroli
  3. Gessler wyjawiła sekret idealnego ciasta na pierogi. Tkwi on w braku pewnego składnika

Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka, postanowił dokładnie opowiedzieć o wprowadzanych zmianach - Przygotowaliśmy już ponad 400 sklepów do całodobowej pracy. W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - podsumował nadchodzące zmiany.

Jeszcze tydzień temu całodobowo działały jedynie 42 placówki, w ciągu kilku dni możemy obserwować w takim razie 10-krotny wzrost ich na terenie całej Polski. Biedronka nie poprzestała jednak jedynie na wydłużeniu godzin działania.

Jak podaje Fakt, pomiędzy godzinami 22-6 rano, możemy liczyć na specjalne promocje i obniżki na terenie sklepów działających całodobowo. Najbardziej klienci cieszą się z voucherów, które można otrzymać już za zakupy za 99 złotych - za tę kwotę otrzymujemy aż 15 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy. Większość atrakcyjnych promocji jest dostępne z kartą Moja Biedronka.

Źródło: Fakt

Wielka radość, Doda powitała na świecie noworodka. Fani nie dowierzają, niewielu wie, że Doda gotuje niczym WachowiczWielka radość, Doda powitała na świecie noworodka. Fani nie dowierzają, niewielu wie, że Doda gotuje niczym WachowiczCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Policja wystawia mandaty, sądy je uchylają. Dziurawe przepisy otwierają furtkę na nienoszenie maseczek?
  2. Magda z "Rolnik szuka żony" dotkliwie oszukana. Gorzką prawdę wyjawiła przed kamerami
  3. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Ogromna wtopa, z jego pomyłki ciężko przestać się śmiać
  4. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przep
  5. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie, jak rozwinie się epidemia w Polsce. Przerażająca wizja
  6. Nagłe postanowienie TVN, wielu będzie zaskoczonych. Chodzi o sylwestra, to pierwsza decyzja w historii

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł