Biedronka ma nową niebywałą ofertęwikimedia.com/Henryk Borawski CC 3.0

Ogromna zmiana, ważny komunikat dotyczący Biedronek całodobowych. W środku nocy bardziej opłaca się robić zakupy spożywcze i inne niż za dnia

Biedronka ogłosiła powrót do Akcji 24. W jej ramach 400 placówek w całym kraju działa całodobowo, a dodatkowo ponad 2350 jest czynnych od 6 do 23:30. Co więcej, dzięki świetnej możliwości zdobycia vouchera, znacznie bardziej opłącalne są nocne zakupy.

Biedronka, dzięki swojej pozycji na ogólnopolskim rynku sklepów, może eksperymentować wprowadzając różnorakie oferty i rozwiązania. Akcja 24 polega na wydłużeniu pracy 400 sklepów do 24 godzin dziennie, a ponad 2350 placówek wydłużyło godziny swojej pracy.

Eksplozja smaku. Ewa Wachowicz podała przepis na kotlety po kijowsku tak pyszne, że nie można przestać ich jeśćEksplozja smaku. Ewa Wachowicz podała przepis na kotlety po kijowsku tak pyszne, że nie można przestać ich jeśćCzytaj dalej

Biedronka ma jeszcze lepsze wieści

Akcja 24 została wprowadzona po raz pierwszy pół roku temu, podczas pierwszych obostrzeń. Dzięki niej wielu ludzi pracujących mogło ze spokojem zrobić zakupy, a ilość klientów w ciągu dnia znacznie się zmniejszyła.

Wielu ludzi przez godziny dla seniorów, nocne lub wieczorne zmiany, a także innych powodów nie może pozwolić sobie na zakupy wykonywane w dotychczasowy sposób. Mnóstwo z tych osób chodziło do sklepów w godzinach porannych lub wczesno-popołudniowych. Teraz nie mają niestety takiej możliwości.

- Przygotowaliśmy już ponad 400 sklepów do całodobowej pracy. W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących - mówi, między innymi, Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Poza godzinami dla seniorów problemem są także spore kolejki. Limit klientów robiących jednocześnie zakupy powoduje, że przed sklepami często tworzą się długie kolejki. Niekiedy czas oczekiwania jest znacznie dłuższy niż kilka minut, na co zabiegani pracujący reagują z goryczą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski wytwórca kiełbas dodaje do wyrobów mięso ze ślimaków. Stracisz apetyt na długo
  2. Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościć
  3. Codziennie piła napój na bazie octu jabłkowego. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania

W ramach akcji i zachęcania klientów do robienia zakupów w późniejszych, mniej zaludnionych godzinach, sieć przygotowała specjalne vouchery. Dzięki nim znacznie większa liczba klientów wybierze się na zakupy w nocy.

- Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - dodaje Maciej Łukowski w dalszej części wypowiedzi.

Tylko w godzinach między 22:00 a 6:00 rano można dostać voucher o wysokości 15 złotych. Aby go zdobyć należy zapłacić minimalnie 99 złotych i być posiadaczem karty Moja Biedronka. Trzeba się jednak spieszyć w wykorzystaniem tych środków promocyjnych.

Sklep pozwala bowiem skorzystać z kuponów w ściśle określonym czasie. Jego posiadacze mają tylko dwa dni, zanim straci ważność. Warto pamiętać, że voucher może zostać wykorzystani jedynie przy zakupach, których łączna suma wyniesie przynajmniej 99 złotych.

Najlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznieNajlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznieCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Domowe i babcine sposoby na odporność. Wyjaśniamy czy warto z nich korzystać
  2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
  3. Pogromca tłuszczu, kilogramy same znikają, a wystarczy pić go raz dziennie. Imbir z 2 dodatkami sprawi, że odchudzanie będzie czystą przyjemnością
  4. Pijesz herbatę z liści laurowych? Gratulacje, poprawiasz działanie ważnych narządów
  5. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  6. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci
  7. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji

Źródło: spottedlublin.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł