Biedronka zachęca nowymi promocjamionebid.pl/print screen

Dostaniesz od Biedronki wielkie pieniądze, a w twojej kuchni pojawi się kapitalny sprzęt. Wystarczy zrobić 1 rzecz

Biedronka postanowiła zainteresować swoich klientów niebywałą okazją, która pozwoli ci uzyskać ogromne pieniądze i kapitalny sprzęt. Wystarczy, że zrobisz jedną rzecz, a wszystko to uzyskasz w mgnieniu oka. Musisz się śpieszyć, ponieważ promocja trwa bardzo krótko, a sprzęt jest w ograniczonej ilości.

Biedronka z powodu zbliżającej się okazji Dnia Matki zechciała spełnić duże wymagania swoich klientów i oddała do użytku wspaniałą promocję, która zainteresuję największych miłośników przecen. Za jednym zamachem można zdobyć wspaniały sprzęt do kuchni oraz duże pieniądze, które pozwolą na wielkie zakupy. Śpieszcie się, oferta jest ograniczona czasowo oraz ilościowo.

Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystaćPozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystaćCzytaj dalej

Biedronka spełnia największe marzenia konsumentów - możesz dostać duże pieniądze i świetny sprzęt

Dla wszystkich fanów kawy oraz gadżetomaniaków w Biedronce od dzisiaj jest bardzo ciekawa promocja. Oferta została wprowadzona z uwagi na zbliżający się Dzień Matki, dlatego sklep zachęca wykorzystanie promocji w celu zdobycia prezentu dla mamy. Na czym polega promocja?

Dzisiaj grzeje:

  1. Uważaj, jeśli cierpisz na pewne schorzenia jedzenie rzodkiewki może ci poważnie zaszkodzić. Nie wszyscy mogą ją jeść
  2. Konopie indyjskie a walka z koronawirusem. Wyniki badań zaskoczyły kanadyjskich naukowców

Znane i lubiane ekspresy kapsułkowe marki Delta Q od 21.05 do 23.05 można kupić i odebrać za ich cenę voucher. Jeśli kupisz ekspres Delta Q Qool Evolution za cenę 199 zł, będąc posiadaczem karty Moja Biedronka dostajesz dwa vouchery, jeden o wartości 100 zł a drugi o wartości 99 zł. Analogicznie, kupując ekspres Delta Q Milk Qool Evolution kosztujący 299 zł możesz odebrać dwa vouchery o wartości 100 zł oraz jeden o wartości 99 zł. Na jedną kartę Moja Biedronka można kupić maksymalnie 2 ekspresy.

Vouchery możesz wykorzystać pojedynczo, to znaczy na jeden paragon przypada jeden voucher, nie można ich łączyć także z innymi voucherami. Vouchery można wykorzystać od 25.05 do 10.06.

Najlepsze newsy:

  1. O jej romansie nikt nie wiedział, Grażyna Torbicka uwiodła prawdziwą legendę. Relację zakończył fatalny wypadek
  2. Mąż prawie zemdlał, gdy zobaczył zdjęcie USG żony. Przypadek jeden na 15 milionów
  3. Pod żadnym pozorem nie trzymaj bananów obok jabłek. Okropne konsekwencje pojawiają się momentalnie
  4. Spojrzała na torby z zakupami synowej i pobladła. Teściowa 20-sekundową sztuczką zmieniła życie całej rodziny
  5. Skórki po arbuzie mają zawrotną wartość. Już na pewno nigdy ich nie wyrzucisz
  6. Ostrzeżenia dla 10 województw, mieszkańcy muszą uważać. Wszystkie pierwszego stopnia

Źródło: biedronka.pl

Następny artykuł