Biedronka i Lidl - będą tłumyWikipedia / Jacek Halicki / CC BY-SA 4.0 / Rado-NDM / fotopolska.eu / CC BY-SA 3.0

Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów

Biedronka i Lidl są dwoma najczęściej wybieranymi supermarketami. Liczne promocje i bogata gama produktów sprawia, że Polacy regularnie udają się tam na zakupy. Już niebawem Biedronka oraz Lidl mogą spodziewać się prawdziwego oblężenia. Wszystko z jednego powodu.

Sieci takie jak Biedronka czy Lidl bez wątpienia nie mogą narzekać na brak klientów. Jednak tym razem może ich zagościć w sklepach o wiele więcej. Zarówno supermarkety jak i klienci muszą się przygotować. Tłumy mogą być nie z tej ziemi.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Biedronka i Lidl oblężone przez klientów

Już wcześniej wspominaliśmy o komunikacie, który wydały sieci takie jak Biedronka. Tym razem warto przygotować się na istne oblężenie supermarketów. Niejednokrotnie mogliśmy przekonać się, że w sklepach Biedronka oraz Lidl często przewijają się tłumy klientów. Wygląda na to, że już niebawem będzie ich znacznie więcej. wszystko za sprawą nadchodzącego roku szkolnego.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal Wiadomości Handlowe, UCE Research i Grupa Blix sporządziły raport, z którego wynika, że ponad 60% przebadanych zamierza zakupić wyprawkę szkolną w promocjach. Warto zauważyć, że jest to prawie o połowę więcej osób niż w zeszłym roku. 77% badanych zadeklarowało, że zakupy dla pociech udających się do szkoły kupi w dyskontach takich jak Lidl i Biedronka. Z jednego powodu tłumy będą większe niż w poprzednich latach.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tysiące osób bez prądu, ulice jak rzeki, zalane domy. Dramatyczne zdjęcia z Polski
  2. Nocą wyciągnęły jedzenie ze śmietnika supermarketu. Właśnie wydano wyrok, zostały surowo ukarane
  3. WHO podało nowe wytyczne dotyczące noszenia maseczek. Jedna grupa nie powinna ich nosić

Dlaczego Lidl i Biedronka zostanie tak tłumnie odwiedzona przez klientów?

Jak donosi portal Wiadomości Handlowe, Biedronka i inne dyskonty mogą spodziewać się sporego oblężenia, ponieważ klienci praktycznie do ostatniej chwili oczekiwali z zakupem wyprawek szkolnych. Wcześniej często klienci rozkładali zakupy na lipiec i sierpień. Tym razem sytuacja prezentuje się zupełnie inaczej. Wszystko przez niejasną sytuacją dotyczącą powrotu dzieci do placówek oświaty.

- Przesunięcie terminu zakupów jest też skorelowane z niepewną sytuacją w sprawie powrotu dzieci do szkół. Wciąż nie jest w stu procentach pewne, że 1 września wszędzie w kraju rozpocznie się rok szkolny. Natomiast wyprawka kupowana do nauki w domu znacząco różni się od tej nabywanej na potrzeby chodzenia do szkoły. Dlatego właśnie w tym roku wielu rodziców odkłada decyzje zakupowe wręcz na ostatnią chwilę - wyjaśnił prezes Grupy Blix, przytaczany przez Wiadomości Handlowe. Nie da się ukryć, że sieci Biedronka oraz Lidl z pewnością sporo zarobią na takim oblężeniu. Bez wątpienia będą na to przygotowane.

Tragedia w Carrefourze, nie żyje mężczyzna. Media informują o skandalicznym zachowaniu pracowników, mamy zdjęcieTragedia w Carrefourze, nie żyje mężczyzna. Media informują o skandalicznym zachowaniu pracowników, mamy zdjęcieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Joanna Senyszyn ujawniła, co krzyczeli do niej politycy PiS. Skandaliczne słowa
  2. W rajskim kurorcie doszło do dramatu, 30 mężczyzn nie mogło się powstrzymać. "Zbrodnia przeciwko samej ludzkości"
  3. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów
  4. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie
  5. Nieziemsko piękna córka aktora, słynnego Boczka z "Kiepskich" po zdiagnozowaniu u taty strasznej choroby robiła co mogła. Artysta niewyobrażalnie schudł dzięki specjalnej diecie
  6. Niemcy pogrążone w żałobie. Uwielbiana gwiazda zmarła w trakcie snu, miała tylko 40 lat

Źródło: Wiadomości Handlowe


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł