Biedronka i Lidl - przedświąteczne ofertyJakub Kossakowski / materiały własne

Zaczęło się, Lidl i Biedronka prześcigają się w przedświątecznych ofertach. Mowa nawet o karpiu za darmo przy spełnieniu 1 warunku

Nie da się ukryć, że Biedronka i Lidl są najpopularniejszymi supermarketami w Polsce. Codziennie odwiedza ich wielu smakoszy łasych na rozmaite promocje. Tym razem jeden z dyskontów postanowił zaoferować swoim klientom darmowego karpia. Przy zakupie ryby z kartą Moja Biedronka, otrzymamy voucher na równowartość produktu.

Biedronka i Lidl niejednokrotnie prześcigały się w niecodziennych promocjach, obok których nie sposób przejść obojętnie. Nie inaczej jest w okresie przedświątecznym. Wielbiciele smakołyków będą wniebowzięci. Takich ofert nie było od dawna.

Co dla swoich klientów przygotowały sklepy Lidl i Biedronka?

Udając się do sklepów takich jak Lidl i Biedronka, wielokrotnie mogliśmy natknąć się na wyjątkowe okazje. Już wcześniej wspominaliśmy o promocjach uwielbianego supermarketu. Tym razem Biedronka postanowiła zaoferować za darmo prawdziwy rarytas.

Mało kto spodziewałby się, że zakupy w sklepie Biedronka mogą zaowocować darmowym karpiem. Supermarket poszedł na całość i przy zakupie uwielbianej ryby, zwraca jej koszt w postaci vouchera. Oczywiście nie można korzystać z promocji bez ograniczeń.

Jeżeli chcemy, aby karp nic nas nie kosztował, wówczas pamiętajmy o zabraniu na zakupy karty Moja Biedronka. Dzięki niej 100% wartości ryby będzie nam zwrócone jako voucher na zakupy. Dzienny limit na jedną kartę wynosi 3 kilogramy. Warto się śpieszyć.

Jak usmażyć rybę, aby się nie rozpadła. 1 sposób bije na głowę wszystkie inneJak usmażyć rybę, aby się nie rozpadła. 1 sposób bije na głowę wszystkie inneCzytaj dalej

Oczywiście taka promocja nie mogłaby trwać w nieskończoność. Pozostało niewiele czasu, ponieważ z oferty możemy skorzystać do 24 grudnia. Pamiętajmy, że mowa o produkcie świeży karp płat ze skórą marki Marinero. Ryba może się przydać do zrobienia wigilijnych kotletów mielonych.

Warto również zauważyć, że odwiedzając sklepy Biedronka, możemy nabyć schab wieprzowy bez kości taniej o 53%. Kilogram produktu będzie nas kosztował jedynie 7,99 zł. Natomiast pomarańcze deserowe przeceniono o 68% i za kilogram zapłacimy 1,89 zł. Promocje obowiązują przy zakupach z kartą Moja Biedronka.

Lidl również wprowadza niezwykłe promocje

Oczywiście karp został również przeceniony w sklepach Lidl. Przy zakupach za minimum 199 zł za płat ze skórą zapłacimy 0,99 zł za 100 g. Limit wynosi 2 kilogramy na paragon. Nie da się ukryć, że Lidl wie, czym są dobre promocje.

Udając się na zakupy do supermarketów Lidl, warto zwrócić uwagę na cenę świeżego łososia atlantyckiego w formie fileta ze skórą. Wyborna ryba została przeceniona o 33% i za 100 g zapłacimy tylko 3,99 zł. Promocją objęty został również schab wieprzowy bez kości. Podobnie jak w sklepach Biedronka, kilogram mięsa będzie nas kosztował 7,99 zł.

Nie da się ukryć, że Lidl i Biedronka prześcigają się w przedświątecznych promocjach. Z pewnością warto udać się niebawem na zakupy. W te święta możemy przygotować niesamowite frykasy po wyjątkowo niskich cenach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl; lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł