Biedronka ma kłopotyfacebook.com/PejP******

Dostępne w Biedronce polędwiczki z okropną zawartością, nie chce się wierzyć. Pod panierką kryją się budzące mdłości widoki

Biedronka sprzedała jej coś, co wywołało ogromne poruszenie. Ciężko było uwierzyć co wyjęła wprost z opakowania. Czy sieć zdaje sobie sprawę z tego co ląduje na jej półkach?

Biedronka w swojej ofercie ma całe mrowie produktów - na półkach znajdziemy wyjątkowo dużo rzeczy, które różnorodnością potrafią przyprawić o zawrót głowy. Szczególną uwagę przykuwają gotowe dania, które swoją ceną i przystępnością w gotowaniu zachęcają klientów do kupowania. Pewna konsumentka nie mogła wiedzieć co znajduje się w opakowaniu jej ulubionych polędwiczek - po otwarciu przestraszyła się nie na żarty. Znalazła coś wyjątkowo odrzucającego.

Polany pełne grzybów czy ściółka sucha niczym pieprz? Już wiemy jakie niespodzianki przygotowała pogoda na początek jesieniPolany pełne grzybów czy ściółka sucha niczym pieprz? Już wiemy jakie niespodzianki przygotowała pogoda na początek jesieniCzytaj dalej

Biedronka sprawiła jej ogromne zaskoczenie - nie wiedziała co ma z tym zrobić

Segment gotowej żywności ma całą gamę produktów, które kupowane są najczęściej przez Polaków. Często wystarczy otworzyć opakowanie i włożyć je do mikrofalówki, piekarnika, na patelnie czy zwyczajnie zalać wrzątkiem, aby po kilku do kilkunastu minut cieszyć się smacznym, ciepłym i sycącym posiłkiem. Wiadomo, że taka żywność nie jest najzdrowsza z powodu wysokiego poziomu przetworzenia oraz dodatków chemicznych takich jak konserwanty, wzmacniacze smaku czy barwniki - mimo wszystko ludzie lubią jej intensywny smak i łatwość w przygotowaniu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko
  2. Dramat, leciał w powietrzu i nagle runął. Doszło do tragedii
  3. Trwająca kilka dni dieta ziemniaczana podbija internet. Jej efekty są spektakularne

Z podobnego założenia wyszła pewna klientka, która chciała zjeść w domu szybki obiad złożony między innymi z panierowanych polędwiczek z Biedronki. Jakie było jej zdziwienie, kiedy pomiędzy kawałkami kurczaka zauważyła pewną niezgodność. Jeden z kawałków był zbyt chudy. Po bliższych oględzinach okazało się, że pod panierką prześwitują jakieś napisy. Okazało się, że za panierowany został kawałek gazety. Kiedy podzieliła się swoim znaleziskiem fani nie kryli oburzenia, chociaż było też kilka rozbawionych głosów.

- Jak się dobrze przyjrzysz to zobaczysz, że na opakowaniu pisze "papierowane łagodne", więc nie rozumiem w czym problem - żartuje sobie internauta.
- Zamiast panierowane to powinno być papierowane - śmieje się internautka.
- O informacja od kartonów paletowych, najwyraźniej wpadła do marynaty i ot wyszło co wyszło. Takie rzeczy zdarzają się na produkcji - wyjaśnia pochodzenie znaleziska komentujący.

Panierowana gazetka

Panierowana gazetka

Panierowana gazetka

70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serceCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lidl rośnie jak na drożdżach. Nie zgadniesz ile sieciówka otworzyła sklepów w rok
  2. Coraz więcej przypadków COVID-19 w szkołach. Podano konkretne liczby
  3. Anię zamurowało podczas grzybobrania. Zajrzała do czarnej dziury w ziemi i nie mogła uwierzyć własnym oczom
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  6. Na dnie Odry odnaleziono ogromny skarb. Archeolodzy są pod wrażeniem znaleziska

Źródło: facebook.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł